Krzysztof Stopa nowym CFO Grupy Onet-RAS Polska

Redakcja PR - 14.07.2017
106

Krzysztof Stopa nowym CFO Grupy Onet-RAS Polska

Z dniem 16 października 2017 r. stanowisko CFO Grupy Onet-Ringier Axel Springer Polska obejmuje Krzysztof Stopa. Zastąpi w tej roli Grzegorza Kanię, który rozstaje się z firmą. Krzysztof Stopa wejdzie w skład Zarządu Grupy, dołączając do Edyty Sadowskiej (CEO Ringier Axel Springer Polska), Marcina Boroszko (CEO Media Impact Polska), Aleksandra Kuteli (CEO Onet S.A.), Jovana Protica (COO Grupa Onet-RAS Polska) i Marka Dekana (CEO Grupy Onet-RAS Polska).

22.04.2013 WARSZAWA ZESPOL PRACOWNIKOW DOM MEDIOWY INITIATIVE FOT. ADAM KOZAK DLA INITIATIVE

22.04.2013 WARSZAWA ZESPOL PRACOWNIKOW DOM MEDIOWY INITIATIVE
FOT. ADAM KOZAK DLA INITIATIVE

− Miło mi powitać Krzysztofa Stopę, w roli nowego CFO Grupy Onet-RAS Polska. Krzysztof jest specjalistą od rynków środkowoeuropejskich, ma duże doświadczenie w obszarze kształtowania funkcji finansowej oraz skutecznego zarządzania zespołami. Życzę mu udanego startu w naszej Grupie. Jednocześnie chciałbym podziękować Grzegorzowi Kani za jego pracę i wkład w rozwój firmy – mówi Mark Dekan, CEO Grupy Onet-RAS Polska.

Od 2012 roku Krzysztof Stopa pracował jako CFO w IPG Mediabrands Poland, gdzie odpowiadał za działy finansowy, IT i HR oraz administrację.

W ramach pełnionych obowiązków wspierał od strony finansowej wszystkie działania IPG Mediabrands, odgrywając kluczową rolę w kreowaniu wzrostu przychodów Grupy. Wcześniej pełnił rolę Dyrektora Finansowego na Europę Północną i Środkową w Genzyme Polska, gdzie był odpowiedzialny za finanse i obsługę klienta. Zanim Stopa rozpoczął pracę w Genzyme, przez sześć lat pracował w Marsh, najpierw jako Kontroler Finansowy odpowiedzialny za obszar Polski i kraje bałtyckie, a następnie jako CFO Marsh na Europę Środkową i Wschodnią. Karierę zawodową rozpoczął w działach Audytu i Doradztwa Finansowego w spółkach PwC w Polsce i w Londynie.

Grzegorz Kania pracował w Ringier Axel Springer Polska na stanowisku CFO od stycznia 2012 roku. W 2014 roku wszedł w skład Zarządu Grupy Onet-RAS Polska. Wcześniej był związany zawodowo z PwC, Shell Polska i UPC, gdzie pełnił kluczowe funkcje kierownicze.

Comments

comments

106
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...