Krystyna Janda pisze felietony dla Onetu. „Uważam, że Polska się wali”

Redakcja PR - 11.09.2018
235

Krystyna Janda pisze felietony dla Onetu. „Uważam, że Polska się wali”

Krystyna Janda dołączyła do grona felietonistów publikujących na łamach Onet.pl. Aktorka będzie zamieszczać swoje teksty głównie w serwisie Onet Kobieta, a w swoim pierwszym felietonie pisze na temat roli prawdy we współczesnej Polsce.

Pierwszy tekst Krystyny Jandy został zamieszczony w poniedziałek, według zapowiedzi kolejne będzie można czytać na stronie głównej Onetu oraz w dziale Onet Kobieta.

Chyba nie ma w Polsce osoby, o której obecności w Onet Kobieta marzyłabym bardziej. Krystyna Janda to autorytet dla wielu Polek, to mocny głos w sprawach ważnych dla kobiet i nie tylko. Jestem bardzo szczęśliwa, że przyjęła nasze zaproszenie do grona felietonistek. Będzie również pierwszym gościem w moim nowym programie, który rusza pod koniec września – zapowiada Małgorzata Ohme, redaktor naczelna Onet Kobieta.

Swój pierwszy felieton Krystyna Janda poświęciła subiektywnej ocenie kondycji, w jakiej znajduje się obecnie Polska oraz roli prawdy w dzisiejszej sytuacji społeczno – politycznej w naszym kraju.

 

Uważam, że Polska się wali. A raczej nasz świat się wali, mój świat ściślej mówiąc. Wolę mówić o sobie, bo tak jest prawdziwiej. Jestem wielbicielką prawdy. Kiedy mnie pytają co jest dla mnie najważniejsze, od zawsze odpowiadam – prawda. Najtrudniejsza choćby. Kłamstwo jest złem. Kłamstwo jest niedopuszczalne. Kłamstwo świadome, cyniczne, jest największą podłością – napisała Janda we wstępie swojego felietonu.

Obecnie z Onetem oprócz Jandy współpracuje kilkunastu innych felietonistów, m.in. Paulina Młynarska (Onet Kobieta), Małgorzata Ohme (Onet Kobieta), Szczepan Twardoch (Onet Kultura), Witold Waszczykowski i Sławomir Sierakowski (Onet Wiadomości).

Comments

comments

235
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...