Kryminalny Escape Room CBS Reality w Placu Unii

Informacja Prasowa - 11.10.2019
96

Kryminalny Escape Room CBS Reality w Placu Unii

Od 11 do 19 października przy Placu Unii dostępny będzie Escape Room CBS Reality. Na uczestników zabawy w pokoju zagadek czekać będą dwie sprawy kryminalne do rozwiązania. Udział w grze jest darmowy. Każdy więc będzie mógł wcielić się w detektywa i odnaleźć mordercę.

Rozwiąż zagadki sprzed lat

Biorący udział w zabawie będą mierzyć się z jedną z dwóch niewyjaśnionych spraw sprzed lat – zaginięciem nastolatki i samobójstwem policjantki. Choć dochodzenia zakończono, wiele pytań pozostało bez odpowiedzi. Czy uczestnikom gry uda się odnaleźć mordercę? Nawet jeśli nie, to wizyta w pokoju zagadek będzie wyjątkową okazją, by wcielić się w rolę śledczych prowadzących dochodzenie.
Scenariusz gry napisała Joanna Opiat-Bojarska, popularna polska autorka kryminałów. W pokoju zagadek pojawią się także podpowiedzi dla graczy nagrane przez Marcina Myszkę, youtubera specjalizującego się
w tematyce kryminalnej.

Gratka dla fanów kryminałów

Escape Room CBS Reality to mobilny kontener, w którym na 15 metrach kwadratowych udało się zmieścić wszystko, co pomaga policjantom w śledztwie: tablicę ze zdjęciami zamieszanych w sprawę i powiązaniami między nimi, rekonstrukcje zdarzeń, dokumenty, a nawet magazyn policyjnych dowodów. Gracze będą musieli powiązać wskazówki i odkryć prawdę w maksymalnie 20 minut. Jednorazowo udział w grze może wziąć maksymalnie 5 osób.
Escape Room stanie przed głównym wejściem do Placu Unii City Shopping, ul. Puławska 2 w Warszawie. Pokój czynny będzie w dniach 11-19 października. W dni powszednie i soboty w godz. 10:00-18:00. We wtorek 15.10 w godz. 13:00-18:00. Udział w grze jest bezpłatny.

Comments

comments

96
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...