„Kryminalna majówka” z Rock Radiem

Informacja Prasowa - 26.04.2021
137

"Kryminalna majówka" z Rock Radiem

„Kryminalna majówka” z Rock Radiem

Seryjni mordercy, zbrodnie, które wstrząsnęły światem, oraz klasyka rocka – tak zapowiada się tegoroczna majówka z Rock Radiem. Zespół stacji zaproponuje słuchaczom audycje m.in. o legendach muzyki rockowej i ich konfliktach z prawem, porozmawia też o kryminalnych sprawach z ekspertem – Jerzym Dziewulskim. Pierwszego ze specjalnych programów przygotowanych na weekend pod hasłem „Kryminalna majówka” będzie można słuchać już 1 maja od 10:00.
W sobotę, 1 maja br. w godz. 10:00 – 15:00 na antenie Rock Radia Michał Żołądkowski przyjrzy się teoriom spiskowym związanym z niewyjaśnionymi i tajemniczymi zgonami legend rocka. Czy Jim Morrison faktycznie zmarł na atak serca? Czy Brian Jones, współzałożyciel The Rolling Stones, znaleziony martwy w basenie, utonął sam czy ktoś mu pomógł?
Natomiast od 15:00 do 20:00 Mariusz Stelmaszczyk będzie opowiadać słuchaczom o klasykach rocka, m.in AC/DC, The Beatles czy Black Sabath, które zainspirowały zbrodniarzy.
W niedzielę, 2 maja od 10:00 do 15:00 dzięki Rock Radiu będzie się można dowiedzieć, jakie konflikty z prawem miały legendy rocka. Natomiast po 15:00 na antenie rozgłośni pojawi się polska królowa kryminałów – do godz. 20:00 Katarzyna Bonda będzie opowiadać Mariuszowi Stelmaszczykowi o tym, czy rzeczywiście zbrodnia niejedno ma imię, a także czym kieruje się zabójca i jak go rozpracować.
Natomiast w poniedziałek, 3 maja w porannej audycji „Powstanie Rock Radia” (7:00 -10:00) Jan Bajor Bajorek porozmawia z generałem Adamem Rapackim o największych gangach w Polsce.
Od 10:00 stacja prezentować będzie klasyki rocka, których inspiracją były prawdziwe zbrodnie. Wśród nich znajdą się np. piosenka „Polly” Nirvany czy „I Don’t Like Mondays” zespołu The Boomtown Rats. Na audycję zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn.
Po 15:00 gościem Rock Radia będzie jedyny policjant w Polsce trzykrotnie odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę – Jerzy Dziewulski. Ekspert opowie o kryminalnych sprawach z bliska, a program poprowadzi Tomasz Miara.

Specjalne propozycje Rock Radia na majówkę wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Comments

comments

137
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...