Koszulka startowa i nie tylko – znamy pełny skład pakietu startowego ORLEN Warsaw Marathon!

Informacja Prasowa - 06.02.2019
146

Koszulka startowa i nie tylko - znamy pełny skład pakietu startowego ORLEN Warsaw Marathon!

Koszulka startowa i nie tylko – znamy pełny skład pakietu startowego ORLEN Warsaw Marathon!

Z każdego pakietu startowego imprezy biegowej to właśnie koszulka stanowi element budzący ogromne emocje. To znacznie więcej niż zwykła garderoba – to symbol i wizytówka każdej imprezy biegowej. Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon, oprócz projektu koszulki, ogłosili także pełen skład pakietów startowych. Co kryje się w środku?

ORLEN Warsaw Marathon to najważniejsze w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 roku, w którym dotychczas wzięło udział w sumie prawie 200 tys. uczestników. Podobnie jak w ubiegłych latach, w najbliższej edycji na biegaczy czekają atrakcyjne pakiety startowe. Dla maratończyków zostały przygotowane trzy propozycje – Basic, Standard oraz Premium. Biegacze startujący na trasie 10 km mogą wybrać spośród dwóch pakietów – Basic oraz Standard.

Wyczekiwanym elementem w pakietach startowych jest koszulka startowa, która jest dostępna w zestawach Standard i Premium biegów na 42,195 km i 10 km. Jej tegoroczny projekt jest minimalistyczny i elegancki. Tradycyjnie gra dwoma kolorami narodowej flagi – bielą i czerwienią. Na dystansie maratońskim dominować będzie czerwień, a dla biegu 10 km zaplanowano biel. Przód obu modeli koszulek ozdobił widok Warszawy w formie obrysu.

– Z przyjemnością możemy pokazać biegaczom tegoroczny projekt koszulki. Biel i czerwień po raz kolejny zaleją ulice Warszawy, zamieniając je w wielką biało-czerwoną rzekę. Zachęcamy wszystkich do udziału w tegorocznym Narodowym Święcie Biegania! – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

Firma ASICS, która po raz kolejny wspiera wydarzenie jako Partner Główny, przygotowała koszulki wykonane w technologii MotionDry – doskonale odprowadzającej wilgoć, a jednocześnie o elastycznym i przyjemnym w dotyku materiale. Dodatkowo, na uczestników królewskiego dystansu maratońskiego, którzy zakupili pakiet Premium czeka torba sportowa ASICS, idealna dla każdego miłośnika aktywnego życia.

Kolejnym elementem, obecnym w każdym z pakietów, niezależnie od trasy i wybranego wariantu, jest pierwszy w Polsce naturalny napój izotoniczny OSHEE o smaku cytrynowo – grejpfrutowym.

Podsumowanie zawartości pakietów startowych oraz ich ceny obowiązujące do 13 lutego 2019 r:

Bieg na 42,195 km

Pakiet Basic – 71 zł – udział w biegu, numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

Pakiet Standard – 103 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

Pakiet Premium – 119 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, torba ASICS, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

Bieg na 10 km

Pakiet Basic – 63 zł – udział w biegu i numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

Pakiet Standard – 95 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

Comments

comments

146
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...