Konsola szczęście ci da …

Jerzy Ciszewski - 12.12.2015
218

Czy nowa konsola może dać człowiekowi szczęście? Okazuje się, że coś w tym jest.

Przynajmniej tak twierdzi Sony w swojej nowej kampanii PS4, w której życie gracza jest wspaniałe i pełne niespodzianek. Zabawa wspólnie z przyjaciółmi, w otoczeniu postaci z gier i taniec radości to niektóre z rzeczy, jakie spotkają Cię w tym świecie. Jawa czy sen? No właśnie.

Spot jest bardzo dynamiczny i nowoczesny. Zdecydowanie kierowany do młodszej publiki. Zostaje zatarta granica między światem rzeczywistym a grą. Zabieg ten sprawia, że ogląda się reklamę z zainteresowaniem. Ciekawość tego, co spotka bohatera jest bardzo silna. Niestety dostrzegam w tym także minus. Elektroniczne gadżety i gry odgrywają obecnie bardzo dużą rolę w życiu młodzieży. Nierzadko jest to przyczyną wypadków i tragedii. Promowanie w ten sposób sprzętu lub gry stwarza niebezpieczeństwo dla dzieci podatnych na tego rodzaju wpływy. Z drugiej strony, nawet bez promocji takie zdarzenia mają miejsce.

Strona internetowa Sony także nawiązuje do nowej kampanii, odsyła do spotu i zachęca do kupna konsoli, wylicza też zalety posiadana sprzętu w domu, namawia do zapraszania znajomych do gry.

Wszystko wydaje się spójne i ciekawe, jednak czegoś brakuje. Po takich gigantach jak Sony spodziewamy się raczej czegoś bardziej zaskakującego. Ciekawe spoty z zawodnikami NFL miała konsola Xbox. Były zabawne i interesujące z dużą dawką humoru, a produkt podany był na tacy. Kampanię kierowano nie tylko do młodszej widowni, ponieważ bohaterowie byli już dorośli. Konsola w tych spotach używana jest jako element rozrywki, a nie część realnego świata.

Zdecydowanie nowa kampania konsoli PS4 zdaje się być dynamiczna, nowoczesna i skierowana do młodszych użytkowników. Z punktu widzenia takiego odbiorcy wygląda na bardzo atrakcyjną i zachęca do zakupu. Kogo nie kusi wizja wspaniałego świata użytkownika takiej konsoli?

AnnaKrol_Playstation

Comments

comments

218
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...