Konrad Łaski rozstaje się z Grupą ZPR Media

Informacja Prasowa - 04.10.2017
234

Konrad Łaski rozstaje się z Grupą ZPR Media

Konrad Łaski, wiceprezes zarządu IDMnet SA i dyrektor handlowy w spółce TIME SA, odchodzi z Grupy ZPR Media. Zarządzał sprzedażą reklam we wszystkich stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych oraz nadzorował sprzedaż korporacyjną.

– „Ciągłe zmiany i nieustanne poszukiwanie nowych dróg rozwoju to nieodłączny składnik naszych czasów. Uznałem, że nadszedł dla mnie teraz odpowiedni moment, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym. Cieszę się, że miałem okazję pracować dla Grupy ZPR Media i mam satysfakcję, że pozostawiam efektywne i dobrze zorganizowane zespoły sprzedaży, które w pełni, a nawet z nadmiarem, realizowały plany wyznaczone przez firmę” – mówi Konrad Łaski.

– „Dziękuję Konradowi Łaskiemu za owocną współpracę i za profesjonalizm. Przez osiem lat udało nam się zrealizować wiele odważnych projektów i osiągnąć wiele założonych celów. Jego doświadczenie i zaangażowanie było silnym wparciem dla funkcjonowania naszych projektów radiowych, telewizyjnych i crossmediowych. Życzę Konradowi sukcesów i powodzenia w realizacji dalszej kariery zawodowej” – mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółek TIME SA i IDMnet SA.

Comments

comments

234
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...