#63PL – konkurs filmowy pod patronatem Onet.pl

Informacja Prasowa - 07.04.2017
138

#63PL – konkurs filmowy pod patronatem Onet.pl

„Czym dla Ciebie jest patriotyzm? Kim są współcześni bohaterowie?” – to hasło konkursu #63PL organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego i Fundację Off Camera przy współpracy z Onet.pl. Konkurs potrwa do 23 kwietnia.

Onet.pl jest patronem konkursu filmowego #63PL, skierowanego do młodych ludzi w wieku 15-20 lat, którzy chcą odpowiedzieć na pytanie Czym jest dla Ciebie patriotyzm? Do 23 kwietnia włącznie należy nagrać i wysłać 63-sekundowy materiał audiowizualny opracowany w dowolnej technice. Wideo może zostać nakręcone smartfonem, kamerą czy aparatem fotograficznym – istotne jest, by w swoim przekazie odpowiadało na pytanie konkursowe. Nagrany materiał należy zamieścić w darmowym, wirtualnym dysku OnetDysk i udostępnić do oceny jury na podany w regulaminie adres e-mail. Regulamin konkursu: https://vod.pl/63-pl-konkurs-filmowy

Nagrodą w konkursie będzie specjalny pokaz zwycięskich filmów na festiwalu Netia Off Camera – Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego, który odbędzie się między 28 kwietnia a 7 maja 2017 roku w Krakowie. Dodatkowo w serwisie VOD.pl został utworzony dedykowany kanał #63PL-konkurs, na którym będą publikowane zgłaszane do konkursu materiały. Wybrane prace trafią również na stronę główną Onetu.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody finansowe:

I miejsce – 5 000 zł

II miejsce – 3 000 zł

III miejsce – 1 500 zł

Zostanie również przyznana dodatkowa nagroda specjalna w wysokości 3 000 zł w przygotowanej przez Onet.pl kategorii Moment z historii Polski, z którego jestem dumny.

Nagrody zostaną przyznane przez jury, w skład którego wchodzą: Maciej Ślesicki, (reżyser filmowy), Jan Ołdakowski (Muzeum Powstania Warszawskiego), Anna Trzebiatowska (Netia Off Camera) oraz Bartosz Węglarczyk (Onet.pl).

Comments

comments

138
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...