Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło – mocny start strategicznej współpracy Allegro i eBilet

Informacja Prasowa - 15.05.2019
69

Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło - mocny start strategicznej współpracy Allegro i eBilet

Przedsprzedaż biletów na wyjątkowy koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, dostępna wyłącznie dla klientów Allegro, to początek strategicznej współpracy Allegro i eBilet. To pierwsze wspólne przedsięwzięcie obu firm po uzyskaniu zgody UOKIK na zakup przez Allegro udziałów w eBilet Polska. Już wkrótce Allegro umożliwi swoim klientom wygodny i bezpośredni dostęp do najszerszego katalogu najpopularniejszych wydarzeń kulturalnych, sportowych, muzycznych i rodzinnych w Polsce.

Zakup eBilet Polska – lidera rynku sprzedaży on-line biletów w Polsce – jest istotnym momentem w rozwoju platformy Allegro.

Jestem niezwykle zadowolony witając eBilet Polska w rodzinie Allegro.Dzięki współpracy bilety na tysiące wspaniałych występów, koncertów i innych wydarzeń będą dostępne dla klientów Allegro na wyciągnięcie ręki. Naszym wspólnym celem jest dodanie do najszerszego wyboru towarów dostępnych on-line także najbogatszej oferty najlepszych przeżyć – mówi Francois Nuyts, CEO Allegro.

15 maja klienci Allegro Smart! a 16 maja wszyscy pozostali klienci Allegro na tej stronie będą mogli kupić w przedsprzedaży bilety na absolutnie wyjątkowy wspólny koncert dwóch znanych polskich muzyków: Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Koncert, który odbędzie się 28 września 2019 r. na PGE Narodowym, już został określony przez media i recenzentów jako wydarzenie kulturalne roku. Będzie to jedyny koncert, który zagra Dawid Podsiadło do końca tego roku i być może jest zapowiedzią kolejnej przerwy w jego działalności koncertowej. Dla Taco Hemingwaya po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnej solowej płyty „Cafe Belga”, koncert grany wspólnie z Podsiadło będzie pierwszym po długiej przerwie, a jak zapowiada artysta – jedynym w tym roku. Warto wspomnieć, że bilety na poprzednie występy obu artystów sprzedane zostały w rekordowo krótkim czasie.

Allegro rozpoczęło już wprowadzanie zmian produktowych, dzięki którym 17 milionów Polaków odwiedzających platformę co miesiąc, będzie mogło łatwo odnaleźć w serwisie bilety na wydarzenia, zainspirować się i zaplanować swój wolny czas. Oprócz nowej kategorii “Bilety” oferty z eBilet pojawią się w wyszukiwarce, oraz będą specjalnie oznaczone na listach ofert. Klienci Allegro korzystający z eBilet.pl będą mogli dokonać zakupu używając danych logowania i metod płatności z Allegro.

 

Comments

comments

69
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...