Komputronik z Radą Omnichannel

Informacja Prasowa - 10.07.2019
220

Komputronik z Radą Omnichannel

Komputronik w ramach swojej struktury utworzył Radę Omnichannel. W jej skład wejdą przedstawiciele najważniejszych departamentów.

Nadrzędnym celem powołania Rady Omnichannel jest multidyscyplinarne i sprawne podejmowanie kluczowych decyzji mających wpływ na kształt sprzedaży oraz działania marketingowe Grupy Komputronik. Skład Rady pozwala na kompetentne i sprawne reagowanie na potrzeby rynku i dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe –komentuje Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu firmy Komputronik.

W skład Rady wchodzą dyrektorzy kluczowych departamentów: Bernard Bocian – Dyrektor Departamentu Sprzedaży Detalicznej, Karolina Pietz Drapińska – Dyrektor Marketingu i PR Grupy Komputronik, Sławomir Komiński – Dyrektor Zarządzający Sprzedażą Digital Commerce Grupy Komputronik, Marzena Sawicka-Szparag – Dyrektor Działu Sprzedaży do Partnerów Handlowych oraz Marcin Mordak – od niedawna Dyrektor Działu Sprzedaży Usług w Komputronik.

Od 1-go lipca w strukturach firmy nastąpiły także zmiany personalne. Karolina Pietz Drapińska została Dyrektorem Marketingu i PR całej Grupy Komputronik (wcześniej zajmowała stanowisko Dyrektora Marketingu Komputronik S.A.). Będzie odpowiedzialna za wszystkie działania marketingowe Grupy, w tym za komunikację kierowaną do klientów detalicznych, hurtowych, biznesowych oraz aktywności marketingowe marek własnych.

Zdecydowano też o połączeniu sił i integracji funkcji HR na poziomie Grupy Komputronik. Dział Rozwoju Zasobów Ludzkich i Organizacji (HR) kierowany przez Lilianę Lisiecką-Ploch będzie realizował funkcje HR i wspierał spółki Grupy, m.in.: w obszarach rekrutacji i onboardingu, szkoleń i rozwoju, budowania wizerunku pracodawcy i zaangażowania pracowników.

Nowo powołane stanowisko Dyrektora Zarządzającego Sprzedażą Digital Commerce Grupy Komputronik objął Sławomir Komiński, który wcześniej kierował Działem Sprzedaży Omnichannel. W ramach zadań będzie odpowiedzialny za rozwój potencjału kanałów digital wszystkich spółek Grupy.

Comments

comments

220
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...