Komputronik rozdaje nagrody na koniec roku szkolnego

Informacja Prasowa - 03.06.2019
157

Komputronik rozdaje nagrody na koniec roku szkolnego

„Dla tych, którzy zasłużyli na zakupy” to specjalna akcja przygotowana przez Komputronik na zakończenie roku szkolnego. Elementem kampanii jest konkurs, w którym można wygrać laptopy Della oraz smartphony Samsunga.

– Po dziesięciu miesiącach nauki i pracy przyszedł czas na odpoczynek. Chcemy wynagrodzić całoroczny trud nie tylko uczniom, ale wszystkim, którzy ciężko pracowali na wymarzone wakacje. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs w social mediach, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody –mówi Karolina Pietz Drapińska, dyrektor marketingu firmy Komputronik.

Uczestnicy konkursu muszą uzasadnić, dlaczego to właśnie oni zasłużyli na letni wypoczynek. Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 czerwca. Dodatkowo Komputronik przygotował specjalny pasaż produktowy, w którym będzie można znaleźć szeroką gamę produktów elektronicznych w specjalnych cenach.

Paliwo na wakacje

Elementem kampanii jest też współpraca z Grupą Lotos, z którą Komputronik przygotował bony na paliwo. Przy zakupie wybranych produktów z oferty Komputronik będzie można otrzymać kupon promocyjny na zatankowanie samochodu na stacjach Lotos na terenie całego kraju. Wartość bonów paliwowych wyniesie od 50 do 800 zł. Ich wartość uzależniona będzie od kwoty wydanej w sklepach Komputronik.

Comments

comments

157
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...