Komputronik jednym z najbardziej przyjaznych e-commerce’ów w Polsce

Informacja Prasowa - 13.09.2019
212

Komputronik jednym z najbardziej przyjaznych e-commerce'ów w Polsce

Komputronik znalazł się w pierwszej dziesiątce najbardziej przyjaznych sklepów e-commerce według rankingu „Koszyk Roku 2019″ przygotowanego przez Twisto.

W rankingu sklasyfikowanych zostało sto najczęściej odwiedzanych platform e-commercowych. Ocenione zostały pod kątem intuicyjności i łatwości dokonywania zakupów. Ewaluacji poddana została cała ścieżka zakupowa, od momentu wejścia na kartę wybranego produkt, założenia konta, wyboru sposobu dostawy i płatności, podsumowania zamówienia, aż po wsparcie klienta.

W przygotowanym zestawieniu Komputronik znalazł się na siódmym miejscu.

Obecność naszej marki w TOP 10 polskich sklepów e-commerce to dla nas ogromne wyróżnienie, ale też motywacja do dalszej pracy, by za rok poprawić swoją pozycję. Ten raport wyraźnie pokazuje, że sklepy, które zapewniają̨ swoim klientom przemyślany i intuicyjny proces zakupowy zyskują̨ znaczną przewagę̨ konkurencyjną. Jeszcze w tym roku planujemy wdrożyć kolejne rozwiązania, które z pewnością poprawią komfort zakupów w naszym sklepie – mówi Karol Tokarski, Dyrektor E-Commerce Grupy Komputronik.

Comments

comments

212
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...