Kompania Piwowarska najlepiej ocenionym pracodawcą w branży FMCG w Polsce

Informacja Prasowa - 22.06.2021
177

Kompania Piwowarska najlepiej ocenionym pracodawcą w branży FMCG w Polsce

Kompania Piwowarska najlepiej ocenionym pracodawcą w branży FMCG w Polsce

Kompania Piwowarska zdobyła dwa wyróżnienia w badaniu Randstad Employer Brand Research. W branży FMCG lider rynku piwnego w Polsce zajął po raz czwarty z rzędu miejsce pierwsze. Natomiast w zestawieniu ogólnym najlepszych pracodawców w kraju miejsce czwarte.

Bardzo dobra reputacja, stabilność zatrudnienia i kondycja finansowa Kompanii Piwowarskiej – to te czynniki zostały ocenione najwyżej przez uczestników badania Randstad Employer Brand Research.

– To duże wyróżnienie być tak wysoko ocenianym na rynku pracy, zwłaszcza czwarty rok z rzędu i w tak trudnym ostatnim roku. Ludzie są dla nas największą wartością – ich dobrostan stanowi jeden z równorzędnych filarów naszej strategii Lepsza Przyszłość 2030. Dbamy o różnorodność w firmie, która sprawia, że nasi pracownicy czerpią od siebie, rozwijają i wzajemnie inspirują, tworząc przyjazne, inkluzywne miejsce pracy. To badanie utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą – skomentował Wojciech Moliński, Wiceprezes ds. Personalnych w Kompanii Piwowarskiej.

Randstad Employer Brand Research to projekt badający markę pracodawcy, który opiera się na opiniach losowo wybranych respondentów. Prowadzony od 2000 r. jest dziś obecny w 34 krajach i obejmuje ponad 190 tys. respondentów z 6493 firm.

Na podstawie badania tworzony jest ranking wyróżniający najbardziej atrakcyjnych pracodawców w danym kraju

Zwycięzców ogłoszono 17 czerwca br.

 

Comments

comments

177
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...