Kompania Piwowarska klientem Cube Group

Informacja Prasowa - 21.03.2019
63

Kompania Piwowarska klientem Cube Group

Kompania Piwowarska klientem Cube Group

Kompania Piwowarska powierza agencji digital marketingowej Cube Group działania w kanale digital. Agencję wybrano w wyniku wygranego przetargu, a nawiązana współpraca ma charakter długoterminowy.  

Do zadań Cube Group należy opracowanie i realizacja strategii promocji w kanale digital dla należącego do Kompanii Piwowarskiej serwisu Beerlovers.pl. Jest on dedykowany wielbicielom i pasjonatom piwa, a jego celem jest skupianie i angażowanie społeczności zainteresowanej nowościami, trendami i ciekawostkami z branży piwnej.

Cube Group odpowiada za pozyskiwanie nowych użytkowników i aktywizację obecnych oraz ciągłą analizę i optymalizację działań, wśród których będą m.in. performance marketing, e-mail marketing, content marketing, paid social. Pierwsze aktywności Cube Group zostały zainicjowane w grudniu ubiegłego roku. Od marca br. są sukcesywnie poszerzane.

Kompania Piwowarska jest grupą piwowarską, która skupia trzy browary o wieloletniej tradycji. Do jej portfela należą najpopularniejsze piwa sprzedawane w Polsce, m.in. Lech, Tyskie, Żubr, Książęce, Dębowe.

Comments

comments

63
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...