Kolejny sezon Ucha Prezesa- znamy szczegóły premierowego odcinka

Informacja Prasowa - 04.09.2017
126

Kolejny sezon Ucha Prezesa- znamy szczegóły premierowego odcinka

Premiera drugiego sezonu Ucha Prezesa już 7 września w serwisie showmax.com. W pierwszym odcinku serii pt. „Twarze, maski, mordy”, pojawią się nowe postacie, grane m.in. przez Andrzeja Seweryna, jak również Krzysztofa Czeczota oraz Jerzego Bończaka. Nie zabraknie oczywiście serialowej pani Basi, czyli Izabeli Dąbrowskiej, jak również Prezesa (Robert Górski) i jego powiernika – Mariusza (Mikołaj Cieślak).

Czy pojawi się „Adrian”, grany przez Pawła Koślika? Rozwiązanie zagadki już 7 września na www.showmax.com. Dla nowych użytkowników korzystanie z Showmax przez pierwsze 14 dni jest za darmo. Pozostali płacą jedynie 19,90zł za miesięczny dostęp do Ucha Prezesa oraz setek filmów i seriali, a to wszystko bez reklam.

Ucho prezesa

Opis odcinka „Twarze, maski, mordy”

Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia… Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować. Czy to początek zmian w dobrej zmianie?

ucho prezesa

Premiera w Showmax 7 września. Od nowego sezonu odcinki w YouTube będą miały premierę w czwartki. Pozostali widzowie będą mogli obejrzeć więc pierwszy odcinek w serwisie YouTube 14 września. Powstanie w sumie 14 odcinków, w tym odcinki specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Comments

comments

126
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...