Kolejny odcinek programu „W pożyczonych garniturach” już w sobotę, 18 maja br.

Informacja Prasowa - 17.05.2019
238

Kolejny odcinek programu "W pożyczonych garniturach" już w sobotę, 18 maja br.

W sobotę, 18 maja br. w serwisie Wyborcza.pl/Wideo ukaże się nowy odcinek „W pożyczonych garniturach” – programu Jakuba Hartwicha i Adriana Glinki, bohaterów protestu rodzin osób niepełnosprawnych, który zorganizowano w Sejmie RP w kwietniu ub.r. Ich gośćmi będą protestujące wówczas mamy, a także Justyna Dobrosz- Oracz i Paweł Wroński. 

Cykl wideo „W pożyczonych garniturach” rozpoczął się w lipcu br. W nowym odcinku, który pojawi się w sobotę na Wyborcza.pl, Jakub Hartwich i Adrian Glinka będą m.in. wspominać swoje 40 dni w Sejmie i czytać nagłówki gazet. W programie wezmą udział protestujące mamy – Alicja Joachymek wraz z Kingą Joachymek, Marzena Stanewicz, Aneta Rzepka oraz oczywiście Anna Glinka i Iwona Hartwich. Gośćmi specjalnymi wydania będą dziennikarze „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl – Justyna Dobrosz- Oracz oraz Paweł Wroński.
Zwiastun odcinka – w zał.
Gospodarze programu „W pożyczonych garniturach” oraz ich mamy, Iwona Hartwich i Anna Glinka są tegorocznymi laureatami plebiscytu Ludzie Roku Czytelników „Gazety Wyborczej” w kategorii O godne życie. Więcej na ten temat – Wyborcza.pl.
Dział wideo „Gazety Wyborczej”, działający od sześciu lat, codziennie publikuje od kilku do kilkunastu materiałów. To newsy, wywiady, reportaże i publicystyka. Swoje programy prowadzą m.in.: Dorota Schnepf, Justyna Dobrosz-Oracz, Roman Imielski, Wacław Radziwinowicz, Olga Woźniak i Piotr Cieśliński. W 2019 r. oferta wideo „Gazety Wyborczej” notuje duże wzrosty – osiąga blisko 9 mln odsłon miesięcznie (wzrost o 102% r/r; dane własne wydawcy). Dzięki materiałom wideo „Gazeta Wyborcza” ma również mocną pozycję zasięgową na Facebooku.

Comments

comments

238
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...