Kolejny „Bezpieczny poranek z Radiem TOK FM” już 6 stycznia

Informacja Prasowa - 02.01.2020
246

Kolejny "Bezpieczny poranek z Radiem TOK FM" już 6 stycznia

W najbliższy długi weekend, obejmujący poniedziałek, 6 stycznia br. Radio TOK FM zaprosi słuchaczy na kolejny „Bezpieczny poranek z Radiem TOK FM”. W programie, który ma zwracać uwagę na kwestię bezpieczeństwa na drogach, zaproszeni eksperci oraz słuchacze stacji będą dyskutować o zapowiadanej zmianie przepisów dotyczących pierwszeństwa pieszych przed przejściem.

W drugiej audycji „Bezpieczny poranek”, nadawanej 6 stycznia br. od godz. 8:00 do 10:00, tematem przewodnim będzie zapowiadana przez premiera Mateusza Morawieckiego zmiana przepisów dotyczących pierwszeństwa pieszych przed przejściem. Prowadzący audycję Przemysław Iwańczyk oraz jego goście sprawdzą, czy zmiana prawa jest w ogóle potrzebna – a jeśli tak, to jak nowe przepisy powinny być sformułowane. Dziennikarze stacji zapytają ekspertów, czy sama zmiana przepisów wystarczy, czy może będzie nieskuteczna, jeśli wraz z nią nie poprawimy infrastruktury drogowej ograniczającej prędkość pojazdów.

Oprócz tego kolejny „Bezpieczny poranek” będzie okazją do przyjrzenia się systemowi kar dla użytkowników dróg w Polsce i Europie. Dlaczego w naszym kraju nie odstraszają one przed łamaniem przepisów ruchu drogowego? Czy mandaty powinny być wyższe? Jak skutecznie wpłynąć na zmiany niebezpiecznych zachowań kierowców i pieszych?

Podczas audycji redakcja będzie zbierać historie i opinie słuchaczy, którzy mogą pisać na adres: bezpieczny@tok.fm, a także dzwonić na nr 22 44 44 064 lub komunikować się z dziennikarzami za pośrednictwem mediów społecznościowych Radia TOK FM. Programowi będą towarzyszyć teksty publikowane na portalu tokfm.pl.

 

Comments

comments

246
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...