Kolejny awans w strukturach Brother Polska

Informacja Prasowa - 05.05.2022
221

Dominik Spodek został Key Account Manager - Business Channel  

– Od początku kwietnia 2022 roku Dominik Spodek sprawuje funkcje Key Account Manager – Business Channel w firmie Brother Polska. Na nowym stanowisku odpowiada za umacnianie relacji z obecnymi partnerami oraz rozwój sprzedaży w kanale biznesowym.

Dominik Spodek jest związany z firmą Brother od ponad 5 lat. Przed awansem pracował na stanowisku Dealer and Supplies Category Account Manager. Do jego zadań należało zarządzanie stanami magazynowymi materiałów eksploatacyjnych, współpraca z dystrybutorami oraz firmami handlowymi. Zajmował się również rozwojem kanału partnerskiego, prowadzeniem szkoleń oraz aktywnym pozyskiwaniem nowych kontrahentów. Na poprzednim stanowisku odpowiadał także za budowę kanału sprzedaży skanerów Brother w Polsce, po awansie dalej będzie go rozwijał. Dominik Spodek jest absolwentem Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie.

„W dobie tak dynamicznych zmian na rynku biznesowym kluczowe staje się dopasowanie urządzeń do oczekiwań klientów. Przygotowanie zaplecza technicznego firmy do  wdrażania kolejnych innowacji jest niepisanym obowiązkiem partnerów technologicznych, którzy powinni rzetelnie wpływać na umocnienie pozycji przedsiębiorstwa na rynku. Czuję się wyróżniony mogąc dalej rozwijać kanał biznesowy Brother oraz rozbudowywać sieć partnerów w Polsce” – komentuje Dominik Spodek Key Account Manager – Business Channel w Brother Polska.

Comments

comments

221
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...