Kolejne kanały Grupy Kino Polska 
w UPC

Redakcja PR - 03.12.2018
52

UPC Polska wzbogaca ofertę

UPC Polska rozszerza swoją ofertę o trzy kanały Grupy Kino Polska. Już 3 grudnia abonenci pakietu Max otrzymają dostęp do Gametoon HD, FightBox HD oraz DocuBox HD, które zainteresują wszystkich fanów świetnej rozrywki – od e-sportu po wciągające filmy dokumentalne. 

Gametoon HD to kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym. Znajdziemy tu m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu „let’s play” z udziałem czołowych youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych na świecie turniejów e-sportowych. FightBox HD to z kolei unikalny kanał sportowy adresowany do wszystkich fanów sztuk walki. Stacja nadaje relacje z rozgrywek różnych lig i federacji z Europy, Azji i USA oraz amerykańskie programy poświęcone tematyce sportów walki. Ostatni z wprowadzanych kanałów, DocuBox HD, ucieszy zaś wszystkich wielbicieli dobrych filmów dokumentalnych. Wszystkie kanały będą dostępne dla abonentów pakietu Max od 3 grudnia, także w Horizon Go. Dodatkowo, kanał Gametoon HD będzie dostępny w otwartym oknie również w pakiecie Select do 3 marca 2019. 

Ponadto, od 3 grudnia w ofercie UPC Polska pojawi się również kanał Kino Polska HD, który dotąd można było oglądać tylko w standardowej rozdzielczości.

To jednak nie koniec niespodzianek w obszarze cyfrowej rozrywki od UPC. Od 3 do 10 grudnia br. abonenci pakietów Select i Max będą mieli dostęp w otwartym oknie do wszystkich kanałów FilmBox, także w Horizon GO. W grudniu będzie można również w ramach promocji zapoznać się z kolekcją FilmBox On Demand.

Po wprowadzeniu powyższych zmian w portfolio UPC Polska znajdować się będzie 191 kanałów, w tym 134 w jakości HD.

Pozycje kanałów na dekoderach:

FightBox HD – 519 (Horizon), 570 (Mediabox)

Gametoon HD – 520 (Horizon), 574 (Mediabox)

DocuBox – 321 (Horizon), 397 (Mediabox)

Kino Polska HD – 201 (Horizon), 474 (Mediabox)

Comments

comments

52
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...