Kolejna edycja Kongresu Sport Biznes Polska już we wrześniu!

Informacja Prasowa - 19.07.2021
81

Kolejna edycja Kongresu Sport Biznes Polska już we wrześniu!

Kolejna edycja Kongresu Sport Biznes Polska już we wrześniu!

Po wielu miesiącach bez tradycyjnych eventów branża sportu i biznesu będzie miała okazję ponownie spotkać się w jednym miejscu. Jesienna edycja Kongresu SBP  to pierwsze od dawna tak duże spotkanie przedstawicieli środowiska, które odbędzie się pod hasłem „Razem tworzymy polski sport i biznes”.

Już 28 września 2021 roku odbędzie się druga edycja Kongresu Sport Biznes Polska.  Tym razem wydarzenie będzie miało formę hybrydową. W zależności od decyzji uczestników będą mogli oni wziąć udział stacjonarnie bądź w formule online.

Głównym celem wydarzenia jest połączenie trzech podstawowych filarów Stowarzyszenia SBP: edukacji, integracji i promocji, które wspólnie przyczyniają się do rozwoju branży sportu i biznesu sportowego w Polsce.

Przy opracowaniu programu Kongresu organizatorzy współpracują z Radą Programową,  w której skład wchodzą przedstawiciele największych federacji sportowych, firm sponsorujących sport, Jednostek Samorządu Terytorialnego i mediów. Zaangażowanie osób reprezentujących różne sektory branży pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie agendy do aktualnych potrzeb i oczekiwań rynku. Uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty aż 5 bloków tematycznych:

  • Przyszłość zarządzania i komunikacji w sporcie
  • Sponsoring sportowy – szanse i wyzwania dla marek
  • Rola samorządów w rozwoju i promocji sportu
  • Efektywne zarządzanie obiektami sportowymi
  • Kierunki rozwoju branży esportu w Polsce.

Jesienna edycja Kongresu to także nowy format wydarzenia, zawierający zarówno panele dyskusyjne, jak i prezentacje konkretnych case studies. Podkreślając istotę integracji branży, organizatorzy zadbali również o przygotowanie dedykowanych rozwiązań, które pozwolą uczestnikom na wzajemne poznanie i umówienie na spotkanie.

Comments

comments

81
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...