KOHE wzmacnia dział kreacji

Informacja Prasowa - 18.12.2017
120

KOHE wzmacnia dział kreacji

Karolina Pawlina zasiliła zespół KOHE na stanowisku junior art director. Zatrudnienie Karoliny to efekt dynamicznego rozwoju studia kreatywnego.

– Dołączenie Karoliny do działu kreacji to proces naturalny, związany z rozwojem firmy. Doświadczenie i umiejętności Karoliny, mimo jej młodego wieku sprawiają, że wnosi dużą wartość do zespołu KOHE. To dobry krok w rozwoju agencji – mówi Marcin Piwnicki, Founder, Creative Director w KOHE – Karolina ma duże doświadczenie w projektowaniu ilustracji i z powodzeniem wykorzystuje tę umiejętność w projektowaniu nie tylko materiałów drukowanych, ale również digitalowych, tworząc nową jakość produktów marketingowych.

Karolina Pawlina pracowała ostatnio na stanowisku grafik designer w agencji Saatchi& Saatchi IS. Wcześniej zdobywała doświadczenie współpracując z fundacjami, m.in. Zobacz…Jestem. Karolina jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki. Ma na swym koncie Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Startup Illustration, a także udział konkursie „Książka dobrze zaprojektowana”.

W KOHE Karolina będzie odpowiedzialna za opracowanie identyfikacji wizualnych, kv-isuali, plakatów, stron www, kampanii digitalowych i BTL-owych.

Comments

comments

120
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...