„Kobiety rządzą światem” – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów”

Jerzy Ciszewski - 31.01.2019
175

„Kobiety rządzą światem” – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów”

„Kobiety rządzą światem” – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów”

Sylwetki 24 niezwykłych kobiet 2018 roku, m.in. Michelle Obamy, Madonny, Eleny Ferrante, Meghan Markle i Lady Gagi znaleźć będzie można w specjalnym numerze „Wysokich Obcasów” – „Kobiety rządzą światem”, który ukaże się na rynku jutro – w czwartek, 31 stycznia br.

 Magazyn przedstawia historie wybitnych postaci, m.in. polityczek, aktywistek, działaczek, artystek i naukowczyń, które  zdaniem redakcji „Wysokich Obcasów”  swoim działaniem zmieniają świat i kształtują rzeczywistość wokół nas.

– Wiele wskazuje na to, że w życiu społecznym nadchodzi czas kobiet gotowych już nie tylko – jak coraz bardziej gasnące Angela Merkel czy Theresa May – uczestniczyć w męskiej grze o tron, ale też bardziej asertywnych i chcących ustanawiać własne zasady walki o władzę – pisze we wstępie Karolina Jaroszewicz, szefowa wydań specjalnych.

Czytelnicy przeczytają w numerze m.in. o Adzie Hegerberg – pierwszej kobiecie, która zdobyła Złotą Piłkę, Alexandrii Ocasio-Cortez – najmłodszej kongresmence w historii Stanów Zjednoczonych, fizyczce Donnie Strickland, która dostała Nagrodę Nobla za swoją pierwszą w życiu publikację oraz Souad Abderrahim – pierwszej kobiecie na stanowisku burmistrza stolicy w Tunezji. W specjalnym wydaniu „Wysokich Obcasów” znaleźć będzie można również portret najbardziej tajemniczej pisarki w historii, ukrywającej się pod pseudonimem Elena Ferrante.

Magazyn „Kobiety rządzą światem” w objętości 132 stron dostępny będzie w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 31 stycznia br. w cenie 9,99 zł. Wraz z nim czytelnicy otrzymają w prezencie 3-miesięczny dostęp do cyfrowej prenumeraty „Gazety Wyborczej”.

Specjalne wydanie wspiera autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...