Klawiatura Google niebawem zaproponuje nam inteligentne odpowiedzi

Redakcja PR - 03.07.2018
163

Klawiatura Google niebawem zaproponuje nam inteligentne odpowiedzi

Niebawem inteligentne odpowiedzi będą pojawiały się w coraz większej liczbie aplikacji. Jak wynika z najnowszych informacji, ma je mieć również klawiatura Google, niektórzy już je uruchomili.

Google starało się utworzyć narzędzie, które pomagałoby użytkownikom komunikować się ze sobą szybciej i sprawniej. Tym razem chodzi o sztuczną inteligencję wykorzystywaną do inteligentnych odpowiedzi, które miałyby trafić do GBoard, słynnej klawiatury Google’a.

Już teraz zdarza się, że GBoard pyta niektórych użytkowników czy chcą włączyć inteligentne odpowiedzi. W miejscach, gdzie pojawiają się literówki do poprawy, sugerowane są dowolne odpowiedzi. Do tej pory nie wiadomo, w jakich aplikacjach nowa funkcja będzie działać. Nieoficjalne źródła podają, że będziemy mogli szybko odpisywać w Wiadomościach na Androida. Inteligentna komunikacja poprawi się również, jeśli chodzi o Hangouts czy Allo, jak również Messengerze, WhatsAppie i WeChacie.

Nigdy wcześniej ludzie nie pisali i nie czytali tak dużo. Piszemy bardzo dużo i często, korzystając z medii społecznościowych, portali, robiąc w tym czasie wiele różnych rzeczy.

Do tej pory nie wiadomo, kiedy inteligentne odpowiedzi pojawią się w GBoard, nie wiemy również, w jakich językach będą dostępne dla użytkowników. Ze względu na testowanie tej opcji za niedługo powinniśmy mieć dostęp do pełnej wersji nowego wynalazku.

 

Na podstawie: https://www.spidersweb.pl/2018/07/gboard-klawiatura-google-smart-reply.html

Comments

comments

163
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...