Klaudia Wyszyńska przechodzi z Danone do Zwolnionych z Teorii

Informacja Prasowa - 19.05.2021
219

Klaudia Wyszyńska przechodzi z Danone do Zwolnionych z Teorii

Klaudia Wyszyńska przechodzi z Danone do Zwolnionych z Teorii

Klaudia Wyszyńska od 1 kwietnia dołączyła do Fundacji Zwolnieni z Teorii, w której objęła stanowisko Partnership & Project Managera.

Zespół, do którego dołączyła Klaudia Wyszyńska, buduje i realizuje programy z partnerami fundacji. Wspierają one biznes w podnoszeniu zaangażowania pracowników, angażowaniu młodych w tematy społeczne ważne dla firmy, prowadzeniu badań i kampanii czy rekrutowaniu talentów. Wszystkie programy współpracy opierają się na ekosystemie olimpiady Zwolnieni z Teorii i wspierają misję fundacji. Do zadań Klaudii Wyszyńskiej należy rozwijanie relacji z partnerami oraz realizacja strategicznych programów.

Klaudia Wyszyńska w Danone spędziła 4 lata awansując do samodzielnej roli Brand Managerki marki Activia. W tym czasie współpracowała z największymi agencjami: VML, Mediacom i Geometry, realizując kampanie 360′ i aktywacje konsumenckie. Była odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek ponad 10 innowacji, tworzeniu i realizacji strategii marki w Polsce. Wcześniej odbyła staż w Reckitt. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Queen’s University w Kanadzie. W czasie studiów prężnie działała w organizacji Fashion Management Club jako Członkini Zarządu współtworząc pierwszą w Polsce organizację dot. zarządzania w sektorach mody, a po studiach na rok dołączyła do Kooperatywy Dobrze, aby wspierać lokalne działania sklepów i wspólnoty.

Zespół, do którego dołączyła Klaudia Wyszyńska, tworzą także Barbara Kaczkowska, Ola Chrustek, Natalia Podyma, Alicja Wolanin oraz Rafał Flis, współzałożyciel i wiceprezes zarządu fundacji. Na czele zespołu stoi Aleksandra Chudaś, dyrektor zarządzająca fundacji.

Zwolnieni z Teorii to ogólnopolska olimpiada z projektów społecznych. Powstała w 2014 roku, by dać każdemu młodemu człowiekowi możliwość tworzenia własnych projektów społecznych i nabywania kompetencji przyszłości, takich jak: współpraca, komunikacja czy przywództwo. Olimpiada polega na współpracy uczestników poprzez platformę internetową www.zwolnienizteorii.pl, opartą o nowoczesną metodę nauczania polegającą na tym, że robiąc prawdziwy projekt społeczny, rozwija się praktyczne kompetencje potrzebne w życiu zawodowym.

Comments

comments

219
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...