Klasyka rocka cały czas w zasięgu – nowa aplikacja mobilna Rock Radia

Informacja Prasowa - 24.06.2019
207

Klasyka rocka cały czas w zasięgu - nowa aplikacja mobilna Rock Radia

Możliwość słuchania najlepszych rockowych utworów i ciekawych audycji, a do tego informacje o konkursach i akcjach specjalnych – to wszystko zapewnia nowa aplikacja Rock Radia. Dzięki niej posiadacze urządzeń z systemem Android i – po raz pierwszy – iOS mogą włączyć program stacji na żywo w każdym miejscu, w którym mają dostęp do sieci internetowej.

 

W maju br. Rock Radio wprowadziło do sklepów AppStore i Google Play swoją najnowszą aplikację. Umożliwia ona słuchanie programu na żywo – z możliwością wyboru lokalnej stacji i podglądem granych na antenie utworów. Dodatkowo użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują informacje o nowych zabawach antenowych, od razu mogąc zgłosić się do udziału w nich, a także szybko skontaktować się z redakcją i prowadzącymi audycje. Aplikacja Rock Radia pozwala też na ustawienie muzycznego budzika.

 

Nową aplikację Rock Radia na urządzenia z systemami Android (od wersji 4.4) oraz iOS (od wersji 9.0) na zlecenie Grupy Radiowej Agory przygotowała firma Appstronauts. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepach AppStore i Google Play.

Więcej – Rockradio.pl

 

Rock Radio promuje swoją aplikację na antenie oraz w internecie – na stronie Rockradio.pl i na profilach stacji w mediach społecznościowych.

 

Rock Radioto 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AC/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

Rockradio.pl

Comments

comments

207
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...