Kincentric wybiera SEC Newgate CEE

Informacja Prasowa - 30.08.2021
113

Kincentric wybiera SEC Newgate CEE

Kincentric wybiera SEC Newgate CEE

Agencja poprowadzi całościowe działania komunikacji marketingowej oraz Public Relations, które wzmocnią rozpoznawalność Kincentric w Polsce. SEC Newgate CEE pełni też funkcję doradcy strategicznego dla klienta w całym procesie wzmacniania wizerunku marki wśród liderów polskiego biznesu.

Zakres obsługi to prowadzenie biura prasowego, pozycjonowanie ekspertów Kincentric w mediach oraz na istotnych wydarzeniach branżowych. Agencja odpowiada także za działania marketingowe, w tym współpracę eventową i contentową. Celem działań marketingowych jest dotarcie do liderów, którzy zmieniają kulturę swoich organizacji i wdrażają działania budujące ich innowacyjność. Umowa została podpisana na rok, kontrakt został pozyskany w wyniku rekomendacji. Zespół agencji dedykowany do obsługi Kincentric prowadzi Katarzyna Żądło, Managing Partner SEC Newgate CEE.

Kincentric należy do grupy Spencer Stuart; to czołowa firma doradcza specjalizująca się w strategicznym zarządzaniem kapitałem ludzkim. Kincentric wspiera polskie organizacje w budowaniu angażujących środowisk pracy, tworzeniu kultury organizacyjnej spójnej ze strategią biznesu, rozwoju liderów i funkcji HR. Firmę wyróżnia unikatowe podejście badawczo-doradcze, gdzie kluczowe decyzje w obszarze zarządzania ludźmi podejmowane są w oparciu o dane. W Polsce Kincentric jest liderem w zakresie badań pracowniczych, to organizator Programu Best Employers (Najlepsi Pracodawcy), największego badania zaangażowania pracowników w kraju.

Comments

comments

113
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...