Kim jest nowy prezes Publicis Communications w Polsce?

Jerzy Ciszewski - 31.01.2016
47

Tomasz Pawlikowski

Tomasz Pawlikowski spędził 25 lat z Publicis Groupe. W ciągu ostatnich 14 lat rozbudował i zaznaczył obecność lidera Publicis Worldwide oraz Publicis Groupe w ponad 15 krajach na wschód od Wiednia, w każdym z nich był w najlepszej piątce. Tomasz Pawlikowski zainicjował również współpracę między innymi markami Publicis Groupe opracowanej wedle koncepcji Multidoors – pod jej dachem działa jednocześnie wiele marek.

Obecnie zarządza on jednym z najbardziej dynamicznych regionów na świecie. Do pomocy ma jednak grupę utalentowanych ludzi. Jest najlepszy w zarządzaniu portfelem i złożonym otoczeniem rynkowym. Pracował dla wielu globalnych klientów we wszystkich branżach: Coca-Cola, Renault, L’Oreal, P & G, Mars, Heineken. Tomasz Pawlikowski był członkiem Komitetu Wykonawczego Publicis Worldwide od 2009 roku.

Wcześniej jednak zajmował stanowiska prezesa, był CEO pierwszej sieciowej agencji (Publicis) w Polsce, nadal jest ona jednej z najlepszych i największych w kraju. Na początku swojej kariery Tomasz pracował po stronie klienta z Sanyo i IBM.

Tomasz Pawlikowski jest również strategiem i przedsiębiorcą. Uzyskał tytuł MBA (Master of Business Administration) Executive, to również certyfikowany konsultant biznesowy. W wolnej chwili oddaje się swojej pasji, którą są rzeźby z brązu.

PubGr_logo

 

Comments

comments

47
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...