Kibice wybiorą mecz w Motowizji!

Informacja Prasowa - 15.06.2021
218

Kibice wybiorą mecz w Motowizji!

Kibice wybiorą mecz w Motowizji!

Tego w drugoligowym żużlu jeszcze nie było! GKSŻ we współpracy z Motowizją organizują na oficjalnym profilu 2. Ligi Żużlowej na Facebooku wielki konkurs, który potrwa do piątku 18 czerwca. Dzięki temu pierwszy raz w historii kibice wybiorą spotkanie, które pokaże telewizja.

Fani będą mieć do wyboru dwa mecze, które zostały zaplanowane na 3 lipca. W pierwszym z nich OK Bedmet Kolejarz Opole zmierzy się z Metaliką Recycling Kolejarz Rawicz. To dwie drużyny, które znakomicie rozpoczęły sezon w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. Emocje są zatem gwarantowane! Równie ciekawie może być jednak w drugim starciu, na które będą mogli głosować fani z całej Polski. Mowa o konfrontacji 7R Stolaro Stali Rzeszów i Wölfe Wittstock.

Głosowanie będzie możliwe na oficjalnym profilu 2. Ligi Żużlowej na Facebooku za pomocą emotikon. Konieczne będzie także dodanie komentarza z uzasadnieniem, dlaczego Motowizja ma przeprowadzić transmisję z wybranego spotkania. Zabawa potrwa do piątku 18 czerwca, do godziny 12:00. Później organizatorzy ogłoszą, który mecz zebrał więcej głosów.

Dodajmy, że na wszystkich uczestników zabawy czeka wyjątkowa nagroda.

Ze wszystkich komentarzy, wybierzemy jeden – naszym zdaniem najciekawszy i zaprosimy jego autora… do studia telewizyjnego podczas wybranego w głosowaniu meczu – zapowiada Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przypadnie do gustu kibicom. Nie wykluczamy, że w przyszłości częściej będziemy pytać fanów czarnego sportu o zdanie dotyczące transmisji z meczów 2. Ligi Żużlowej – dodaje Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.

Comments

comments

218
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...