Sony szuka kibica doskonałego!

Informacja Prasowa - 13.06.2016
18

Firma Sony we współpracy z portalem Onet poszukuje kibiców, którzy potrafią przenieść atmosferę piłkarskiego stadionu do swojego domu.

Fani piłki nożnej mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie organizowanym na profilu Sony Polska na portalu Facebook. Zadanie konkursowe jest proste – należy opublikować zdjęcie pokazujące piłkarskie emocje pod konkursowym postem oraz napisać jak zbudować atmosferę stadionu we własnym salonie. W konkursie wezmą udział wszystkie zgłoszenia wysłane w terminie od 7 do 22 czerwca 2016 roku. Jury wybierze 10 najlepszych, które będą opublikowane na profilu Sony Polska i zostaną poddane pod głosowanie użytkowników portalu.

Główną nagrodą w konkursie jest nadzwyczajny zestaw kibica – telewizor BRAVIA XD85, który został stworzony między innymi z myślą o miłośnikach sportu. Dzięki technologii 4K HDR przeniesie stadionowe emocje do domowego salonu i sprawi, że zebrani przed jego ekranem kibice będą mogli poczuć się jakby siedzieli na prawdziwych trybunach. Niesamowitych wrażeń widzom dostarczy szereg elementów: naturalny wygląd szczegółów, większa jasność, wierna kolorystyka i duży kontrast. Na szczególną uwagę zasługuje również system Android TV, który sprawia, że telewizor jest jeszcze bardziej inteligentny i lepiej odpowiada na indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

Szczegółowe informacje dotyczące mechanizmu konkursu można znaleźć w regulaminie opublikowanym na stronie http://tinyurl.com/jtc3frq.

w08nxvq1ojfaqyswbged

Comments

comments

18
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...