Kevin Roberts prezesem Beattie Communications

Redakcja PR - 11.01.2017
164

Kevin Roberts były prezes Saatchi & Saatchi został prezesem agencji PR, Beattie Communications

Kevin Roberts, były prezes agencji reklamowej Saatchi & Saatchi, który w ubiegłym roku po kontrowersyjnej wypowiedzi na temat równouprawnienia w branży reklamowej zakończył współpracę z agencją, objął stanowisko prezesa firmy public relations, Beattie Communications.

Kevin Roberts

fot. print screen Facebook / Beattie Group

Jak podaje portal campaignlive.co.uk, Roberts będzie odpowiedzialny za wsparcie osób pracujących w agencji na stanowiskach seniorskich oraz międzynarodowy rozwój agencji i jej marek Only (Only Health, Only Retail, Only Tech, Only Student Recruitment and Only Crisis).

Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy zatrudnić jednego z najbardziej inspirujących na świecie umysłów w biznesie, aby pomógł nam rozwijać się w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i Australazji – powiedziała Laurna Woods, CEO Bettie Group.

W komunikacie opublikowanym na stronie Beattie Group możemy przeczytać również komentarz samego Kevina Robertsa:

Beattie oferuje kreatywne doradztwo komunikacyjne i ma ogromny potencjał, aby rozwijać się w skali międzynarodowej. Zajmujemy się zintegrowaną komunikacją marketingową ze szczególnym uwzględnieniem public relations, marketingu, kreacji, kontentu, technologii i danych. Nie chcemy być tradycyjną agencją reklamową.

W czerwcu ubiegłego roku Kevin Roberts odwiedził Warszawę, aby promować swoją książkę pt. „64 SHOTS LEADERSHIP IN CRAZY WORLD”. W spotkaniu uczestniczył nasz wydawca i redaktor naczelny, Jerzy Ciszewski. Zachęcamy do lektury relacji z wydarzenia: Kevin Roberts z Saatchi&Saatchi i jego książka – „64 SHOTS LEADERSHIP IN CRAZY WORLD”.

Źródło: campaignlive.co.uk, beattiegroup.com

Comments

comments

164
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...