Każdy może robić filmy jak zawodowiec, wystarczy małe wsparcie techniczne

Redakcja PR - 15.02.2018
142

Każdy może robić filmy jak zawodowiec, wystarczy małe wsparcie techniczne

Współczesna technologia oferuje nam możliwości, o jakich niegdyś mogliśmy jedynie pomarzyć. Szybkie komputery, ogólnodostępny internet i telefony z niezliczoną liczbą funkcji.

Te ostatnie posiadają również bardzo dobre aparaty. Dzięki nim nasze zdjęcia z wakacji są bardzo ostre. Możemy również nagrywać nimi wideo. Niestety w tym wypadku często widoczne są drgania kamery. Przemysł filmowy stworzył mnóstwo narzędzi, które mają za zadanie pozbyć się tego problemu. Przez długi czas były one zarezerwowane jedynie dla specjalistów z powodu ich wysokiej centy.

To jednak się zmieniło. Na rynku znajdziemy już kilka gimbali które stworzono by kręcić z nich telefonami. Ich cena waha się od 300 do 500 złotych.

Łącząc swój telefon z modelem takim jak FeiyuTech SPG możesz uzyskać znacznie więcej, niż przy użyciu zwykłego statywu czy selfie sticka. Otrzymujesz profesjonalny ruch kamery, dzięki któremu obraz jest stabilny, płynny i przyjemny w odbiorze.

SPG to urządzenie dla każdego. Wyważenie telefonu nie wymaga dodatkowych narzędzi i zajmuje kilka sekund, a gimbal sam kalibruje się po uruchomieniu.

działanie

Po połączeniu z telefonem, za pomocą bluetooth i aplikacji Feiyu ON, można w prosty sposób wybrać jeden z czterech trybów: filmowania, robienia zdjęć, panoramy lub timelaps. Do obsługi każdego z nich wystarczą trzy przyciski w zasięgu kciuka.
Poza swoimi niewielkimi rozmiarami i niezwykle prostą obsługą, producent zadbał, aby SPG było możliwie wielofunkcyjne. Wychodząc naprzeciw osobom aktywnym zaprojektował specjalne piankowe adaptery, które umożliwiają montowanie kamer sportowych. Teraz wszystkie filmy z ferii zimowych będą imponująco płynne. Nie pozostanie nic innego, jak tylko dumnie się nimi dzielić ze znajomymi.

Dzięki takiemu sprzętowi video, które wychodzi z pod naszej ręki wygląda bardzo profesjonalnie i jest przyjemne w odbiorze.

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...