Katarzyna Wójtowicz na stanowisku Account Directora  w Grayling Poland

Informacja Prasowa - 17.12.2021
203

Katarzyna Wójtowicz na stanowisku Account Directora  w Grayling Poland

Katarzyna Wójtowicz na stanowisku Account Directora  w Grayling Poland

Katarzyna Wójtowicz awansowała z początkiem grudnia na stanowisko Account Directora w dziale komunikacji korporacyjnej w Grayling Poland. Do jej obowiązków należą m.in. strategiczny nadzór nad zespołami i realizowanymi w ramach działu projektami oraz prowadzenie i udział w procesach pozyskiwania nowych klientów.

Katarzyna Wójtowicz związana jest z agencją Grayling od 2017 r. Karierę w firmie rozpoczynała od stanowiska Account Managera, przechodząc do Grayling z branży bankowej. Obszarem jej specjalizacji jest komunikacja korporacyjna, doradztwo strategiczne i kryzysowe oraz komunikacja wewnętrzna. Ma doświadczenie w działaniach doradczych dla zarządów spółek giełdowych i firm z takich sektorów jak finanse, bankowość, produkcja, handel, motoryzacja oraz logistyka.

„Awans Katarzyny na stanowisko Account Directora to docenienie jej profesjonalizmu, zaangażowania i jakości pracy. Przez 4 lata pracy w Grayling zdobywała doświadczenie w pracy na wielu projektach. W tej chwili sama je prowadzi, nadzoruje działania zespołów i aktywnie uczestniczy w procesach przetargowych. Cieszę się, widząc, jak pracownicy rozwijają swój potencjał w naszej firmie. Jestem przekonana, że kompetencje Katarzyny i jej doświadczenie konsultingowe przyczynią się do dalszego rozwoju działu korporacyjnego Grayling” – mówi Klara Banaszewska, dyrektor generalna Grayling Poland.

Comments

comments

203
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...