Katarzyna Wiatkowska dyrektorką działu współpracy z reklamodawcami w Gazeta.pl 

Informacja Prasowa - 28.02.2023
53

Do jej obowiązków należy teraz m.in. zarządzanie zespołem sprzedaży pracującym bezpośrednio z reklamodawcami

Katarzyna Wiatkowska objęła stanowisko szefowej działu współpracy z reklamodawcami w Gazeta.pl. Do jej obowiązków należy teraz m.in. zarządzanie zespołem sprzedaży pracującym bezpośrednio z reklamodawcami, a także współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży oraz dostarczanie marketerom kompleksowych rozwiązań opartych na produktach reklamowych grupy Gazeta.pl i współpraca z kluczowymi partnerami biznesowymi.  

W nowej roli Katarzyna Wiatkowska odpowiada także za dostosowywanie oferty do potrzeb klientów oraz poszerzanie obszaru działalności zespołu.  

– Katarzyna Wiatkowska ma ogromne doświadczenie i wiele sukcesów sprzedażowych na swoim koncie – mówi Marta Wiercińska, dyrektorka sprzedaży w Gazeta.pl.  Jestem przekonana, że dzięki jej umiejętnościom będziemy jeszcze lepiej dostosowywać nasze oferty do potrzeb klientów, szczególnie w zakresie rozwiązań opartych na content marketingu oraz danych. W nowej roli Katarzyna Wiatkowska będzie też blisko współpracować z Wojciechem Siulkowskim, który odpowiada za zarządzanie zespołem agencyjnym – dodaje.

Katarzyna Wiatkowska związana jest z branżą reklamową od 2010 r. W Agorze pracuje od 8 lat – pracę w biurze reklamy Gazeta.pl zaczynała jako ekspertka branżowa, a następnie była kierowniczką sprzedaży. Karierę rozpoczynała w wydawnictwie VFP Communications.

Reklama w Gazeta.pl to reklama na nowe czasy, szyta na miarę i odpowiadająca na zmieniające się potrzeby klientów. Portal gwarantuje niezwykle jakościowy i zdywersyfikowany content – od artykułów, przez materiały w mediach społecznościowych i wideo aż po podcasty. Jest także liderem w licznych obszarach tematycznych, a dzięki rozległemu portfelowi marek Agory, dedykowany zespół biura reklamy Gazeta.pl zapewnia crossmediowe dotarcie z komunikacją do szerokiej grupy docelowej.

24.10.2022 Warszawa . Katarzyna Wiatkowska . Gazeta pl .
Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Wyborcza.pl

Comments

comments

53
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...