Katarzyna Szczepanik w Grupie Wirtualna Polska

Informacja Prasowa - 09.09.2016
65

Katarzyna Szczepanik obejmie stanowisko Rzecznika/ Dyrektora Komunikacji i PR w Grupie Wirtualna Polska

Od 1 października Katarzyna Szczepanik obejmie stanowisko Rzecznika/ Dyrektora Komunikacji i PR w Grupie Wirtualna Polska.

Szczepanik będzie odpowiadała za PR produktowy i korporacyjny, media i investor relations, CSR oraz wsparcie komunikacyjne obszaru B2B. Będzie raportować do VP Chief Marketing Officer w Grupie WP, Marty Czartoryskiej-Żak.

Przez ostatnie cztery lata Szczepanik pracowała jako Rzecznik i PR manager w Grupie Eurozet. Wcześniej, przez pięć lat, na tym samym stanowisku w telewizyjnej platformie n, gdzie otrzymała branżową nagrodę Protony za komunikację wprowadzenia platformy na rynek. Karierę zaczynała w Bertelsmann Music Group jako product/ promotion manager katalogu klasyka/ jazz/ world. Skończyła Akademię Muzyczną im. F.Chopina w klasie skrzypiec oraz podyplomowe studia Public Relations na SGH.

Po doświadczeniach pracy dla telewizji i radia, internet był dla mnie naturalnym wyborem. Zwłaszcza, że to medium, które dziś łączy w sobie wszystkie media. A to wszystko dzieje się w Polsce…w Wirtualnej Polsce – powiedziała Szczepanik.

Z Grupą Wirtualna Polska rozstaje się Katarzyna Halicka; od lutego 2014 na stanowisku PR Managera i Rzecznika Prasowego spółki. Halicka odpowiadała m.in. za opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji procesu tworzenia Grupy WP, realizowanej przez firmę strategii konsolidacji rynku internetowego i media relations w obszarze RI. Od 2009 roku pełniła funkcję Kierownika Zespołu PR Wirtualnej Polski. „Cały czas kibicuję Wirtualnej Polsce, zdecydowałam jednak, że czas na zmiany i nowe wyzwania”. Halicka nie zdradza jeszcze swoich planów zawodowych.

Katarzyna Szczepanik

Katarzyna Szczepanik

Comments

comments

65
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...