Katarzyna Szczepanik w Grupie Wirtualna Polska

Informacja Prasowa - 09.09.2016
216

Katarzyna Szczepanik obejmie stanowisko Rzecznika/ Dyrektora Komunikacji i PR w Grupie Wirtualna Polska

Od 1 października Katarzyna Szczepanik obejmie stanowisko Rzecznika/ Dyrektora Komunikacji i PR w Grupie Wirtualna Polska.

Szczepanik będzie odpowiadała za PR produktowy i korporacyjny, media i investor relations, CSR oraz wsparcie komunikacyjne obszaru B2B. Będzie raportować do VP Chief Marketing Officer w Grupie WP, Marty Czartoryskiej-Żak.

Przez ostatnie cztery lata Szczepanik pracowała jako Rzecznik i PR manager w Grupie Eurozet. Wcześniej, przez pięć lat, na tym samym stanowisku w telewizyjnej platformie n, gdzie otrzymała branżową nagrodę Protony za komunikację wprowadzenia platformy na rynek. Karierę zaczynała w Bertelsmann Music Group jako product/ promotion manager katalogu klasyka/ jazz/ world. Skończyła Akademię Muzyczną im. F.Chopina w klasie skrzypiec oraz podyplomowe studia Public Relations na SGH.

Po doświadczeniach pracy dla telewizji i radia, internet był dla mnie naturalnym wyborem. Zwłaszcza, że to medium, które dziś łączy w sobie wszystkie media. A to wszystko dzieje się w Polsce…w Wirtualnej Polsce – powiedziała Szczepanik.

Z Grupą Wirtualna Polska rozstaje się Katarzyna Halicka; od lutego 2014 na stanowisku PR Managera i Rzecznika Prasowego spółki. Halicka odpowiadała m.in. za opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji procesu tworzenia Grupy WP, realizowanej przez firmę strategii konsolidacji rynku internetowego i media relations w obszarze RI. Od 2009 roku pełniła funkcję Kierownika Zespołu PR Wirtualnej Polski. „Cały czas kibicuję Wirtualnej Polsce, zdecydowałam jednak, że czas na zmiany i nowe wyzwania”. Halicka nie zdradza jeszcze swoich planów zawodowych.

Katarzyna Szczepanik

Katarzyna Szczepanik

Comments

comments

216
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...