Katarzyna Partyka dołącza do Harbingers jako Client Success Developer

Informacja Prasowa - 29.11.2019
89

Katarzyna Partyka dołącza do Harbingers jako Client Success Developer

Z początkiem listopada Katarzyna Partyka dołączyła do krakowskiej agencji Harbingers jako Client Success Developer. Dotychczas współrpacowała m.in. z BP, czy sklepem Puccini.

Rok pełen przełomowych momentów

Harbingers tworzy zespół ekspertów i pasjonatów marketingu i e-commerce. W portfolio agencji można znaleźć takie marki jak Castorama, Tally Weijl, 4F, Joyco, Oknoplast, czy Capgemini.

Ten rok był dla nas czasem kluczowych zmian – począwszy od gruntownej zmiany identyfikacji wizualnej, po imponujący rozwój agencji – dołączyło do nas  wielu doświadczonych specjalistów. Nie osiadamy na laurach, nagrody i wyróżnienia motywują nas do zdobywania kolejnych szczytów. Cieszę się, że Katarzyna dołączyła do grona Harbingers. Jej doświadczenie oraz wiedza są dla całej agencji cennym wsparciem. Jestem przekonany, że efekty współpracy szybko odczują również Partnerzy Harbingers – Podsumowuje Kornel Dulęba, CEO Harbingers

 

W ramach współpracy z Harbingers Partyka jako Client Success Developer zajmie się szeroko rozumianym budowaniem relacji z Partnerami oraz wspieraniem ich w rozwoju biznesu. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała m.in. w agencji PromoTraffic, gdzie współpracowała z takimi markami jak Puccini, czy BP.

Jak sama przyznaje, do zmiany zainspirowała ją kultura organizacyjna Harbingers:

W Harbingers na samym początku zaintrygowała mnie nazwa agencji i możliwość interpretacji, którą ze sobą niesie. Potem “kupiła mnie” tym, że od pierwszej chwili poczułam się jak część zespołu. Cieszę się na myśl o tym, z kim – zarówno jeśli chodzi o Partnerów, jak i o zespół – będę mogła pracować!

Comments

comments

89
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...