Katarzyna Łukasik dołączyła do zespołu On Board – ECCO Network

Informacja Prasowa - 15.11.2017
131

Katarzyna Łukasik dołączyła do zespołu On Board - ECCO Network

Do zespołu Agencji On Board na stanowisko Senior PR Konsultanta dołączyła Katarzyna Łukasik. Współpracę z On Board rozpoczęła w listopadzie br. i pracuje w zespole specjalizującym się w obsłudze firm z sektora energetycznego i finansowego.

Kasia posiada ponad ośmioletnie doświadczenie w branży public relations. Zdobywała je, opracowując i realizując strategie komunikacyjne dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, finansowej i FMCG. Przez 5 lat pracowała w Polskim Stowarzyszeniu Energetyki Wiatrowej (PSEW), gdzie zajmowała się komunikacją medialną Stowarzyszenia. Doświadczenie zdobywała również w dwóch agencjach public relations: Eskadra Publica oraz Lighthouse Consultants.

on bord

On Board-ECCO Network to jedna z największych i najbardziej renomowanych firm doradczych z obszaru public relations w Polsce. Agencja jest częścią międzynarodowej sieci ECCO Nekwork, obecnej w ponad 30 krajach i łącznie zatrudniającej ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. On Board zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji, oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management, Issues Management oraz Public Affairs. Agencja jest członkiem Związku Firm Public Relations oraz partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Wielokrotnie była także laureatem nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze).

 

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...