Katarzyna Borkowska wśród najbardziej wpływowych kobiet w branży kinowej

Informacja Prasowa - 08.04.2019
53

Katarzyna Borkowska wśród najbardziej wpływowych kobiet w branży kinowej

Katarzyna Borkowska wśród najbardziej wpływowych kobiet w branży kinowej

 
Katarzyna Borkowska, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzająca siecią kin Helios, znalazła się na liście najbardziej wpływowych kobiet w branży kinowej na świecie. Zestawienie „Top 50 Women in Global Cinema 2019” przygotowały prestiżowe branżowe media – portal Celluloidjunkie.com i magazyn „Boxoffice”.
Wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzająca największej w Polsce sieci kin znalazła się wśród 50 kobiet mających największy wpływ na kształt tego biznesu na świecie. Zestawienie prezentuje sylwetki liderek branży z całego świata wybrane spośród setek nominacji, sugestii i kandydatek zgłoszonych przez osoby związane z biznesem kinowym.
Lista „Top 50 Women in Global Cinema 2019” jest dostępna na stronie https://celluloidjunkie.com/2019/03/28/cjs-top-50-women-in-global-cinema-2019
Katarzyna Borkowska pracuje w Heliosie od ponad 20 lat, a od dziesięciu jest dyrektor zarządzającą i wiceprezes zarządu firmy. Odpowiada za sprawne funkcjonowanie całej sieci kin i odgrywa istotną rolę w strukturze zarządzania najdynamiczniej rozwijającej się sieci multipleksów w Polsce. Aktywnie uczestniczy w procesach związanych z otwieraniem nowych kin oraz rewitalizacją starszych obiektów. Jako członek zarządu Heliosa nadzoruje prace działów zarządzania zasobami ludzkimi, gastronomii, inwestycji i administracji.
Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 47 obiektami, w których znajduje się 269 ekranów i ponad 52 tys. miejsc. Kina Helios są obecne zarówno w miastach średniej wielkości, jak i w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a w najbliższych planach ma otwarcie kin w Legionowie i Pabianicach.

Marek Palpuchowski – Vice President of CF HELIOS S.A.

Comments

comments

53
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...