Karolina Wasilewska w zespole Vision Group

Informacja Prasowa - 04.06.2024
262

 Karolina Wasielewska to dziennikarka radiowa i prasowa z ponad dwudziestoletnim doświadczen. Wzmocniła Vision Group jako Media Advisor

Z początkiem czerwca 2024 r. do Vision Group dołączyła Karolina Wasielewska, która jako Media Advisor będzie wspierać zespół firmy w realizacji projektów z zakresu zdrowia kobiet, cyfryzacji w opiece zdrowotnej, a także w strategicznym doradztwie dla Klientów. 

 Karolina Wasielewska to dziennikarka radiowa i prasowa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Była lektorką i wydawczynią serwisów informacyjnych w licznych stacjach radiowych, m.in. w Antyradiu, Radiu ZET czy TOK FM. Jest autorką bloga o karierach kobiet w branży technologicznej Girls Gone Tech oraz reportaży „Cyfrodziewczyny. Pionierki polskiej informatyki” (wyd. Krytyka Polityczna, 2020) oraz „Polka Gola! O kobietach w futbolu” (wyd. Krytyka Polityczna, 2024). Prowadziła szereg szkoleń i warsztatów z zakresu gender diversity & inclusion w miejscu pracy m.in. dla Uniwersytetu Warszawskiego oraz firm Santander Bank Polska SA czy State Street Corporation.

Vision Group jest jedną z wiodących firm konsultingowych w zakresie public affairs w Polsce. Stanowi zespół doświadczonych profesjonalistów, zaangażowanych w działania doradcze w wielu branżach, ze szczególnym uwzględnieniem sektora nauk o zdrowiu, pozostającym w centrum strategicznego zainteresowania firmy. Rolą rynkową Vision Group jest edukacja, wzmacnianie konstruktywnego dialogu i tworzenie strategicznych sojuszy, ale też pogłębianie zrozumienia złożonych wyzwań systemu opieki zdrowotnej. Ostatecznym celem projektów realizowanych przez Vision Group jest współtworzenie środowiska zrozumienia i współpracy, wspierającej sprawnie funkcjonujący system ochrony zdrowia, zapewniający pacjentom bezpieczeństwo zdrowotne i wysoką jakość dostępu do usług medycznych.

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...