Karolina Rustecka awansowała w Spotlight Agency

Informacja Prasowa - 03.07.2019
291

Karolina Rustecka awansowała w Spotlight Agency

W agencji influencerskiej Spotlight Karolina Rustecka awansowała na stanowisko account executive.

Karolina Rustecka od 1 lipca objęła stanowisko account executive. W agencji Spotlight jest odpowiedzialna za koordynację przebiegu kampanii dla kilku klientów, w tym przetargu publicznego, oraz bezpośrednią współpracę z Weroniką Bielik. Pracuje również przy analizie narzędzi społecznościowych i tworzeniu branżowego raportu, który Spotlight opublikuje w przyszłym miesiącu. W agencji pracuje od marca 2019 roku, zaczynała jako junior influencer manager.

Obserwując rozwój Karoliny oraz uczestnicząc w codziennej pracy nad wspólnymi projektami, jestem przekonana, że to tylko początek jej sukcesów zawodowych w naszej agencji. Przez ostatnie miesiące udowodniła nam, że jest niezwykle kreatywnym i wartościowym pracownikiem – mówi Olivia Drost, partner zarządzająca Spotlight.

Karolina Rustecka ma doświadczenie w pracy w agencjach PR i przy organizowaniu eventów. Podstaw public relations nauczyła się, obsługując klientów z branży nieruchomości i farmaceutycznej. Duże doświadczenie zdobywała w agencji specjalizującej się w promowaniu designu. Miała szansę współpracować ze znanymi, międzynarodowymi markami wnętrzarskimi oraz szanowanymi architektami. Przyjemność i satysfakcję sprawia jej planowanie strategii komunikacji. Dodatkowo, już od 1.5 roku związana jest z ideą TED.

Karolina Rustecka w tym roku kończy studia magisterskie z logistyki mediów ze specjalizacją marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim.

Karolina Rustecka

Comments

comments

291
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...