Karolina Anderson na stanowisko Head of Studio Design w oS3

Informacja Prasowa - 08.08.2019
35

Karolina Anderson na stanowisko Head of Studio Design w oS3

Karolina Anderson awansowała na stanowisko Head of Studio Design w dziale kreacji oS3. To nowa pozycja w agencji. 

Jako Head of Studio Design, Karolina będzie odpowiedzialna za zespół designerów i animatorów, opiekując się obsługą dotychczasowych oraz nowych projektów agencji. Będzie bezpośrednio podlegała pod Michała Kobierzewskiego, Executive Creative Directora w agencji oS3, odpowiedzialnego za całą kreację w oS3.

– Karolina to świetna specjalistka, z doświadczeniem jako designer i animator, co istotnie przekłada się na jakość naszych prac – mówi Michał Kobierzewski, Executive Creative Director. – Wspólnie pracujemy nad jakością tego, co tworzymy w oS3, ustawicznie wzmacniając zespół designerów agencji. 

Karolina Anderson dołączyła do agencji oS3 w 2017 roku. Przed awansem piastowała stanowisko senior motion i graphic designera.

Jak sama mówi, robi tak, żeby było ładnie… Kreatywna od dziecka, co potwierdza nagroda dzielnicowego ośrodka kultury, którą odebrała w wieku 12 lat. Od tamtego czasu pracowała między innymi w agencji Max Weber i K2. Ma 15 lat doświadczenia w budowaniu wizerunku marek za pomocą wszystkich dostępnych narzędzi, od rysunku odręcznego, przez UI, UX, www, druk, aż po animację. Wśród klientów, dla których miała możliwość pracować znajdują się m.in. Unilever, Indykpol, Princes Foods Polska, Coca Cola, Prime Food.

Po godzinach rysuje odręcznie, maluje i projektuje, a czasami animuje. Nawet tę krótką notkę prasowa wolałaby narysować. Spędza każdą wolną chwilę z rodziną. Ostatnio wkręciła się z mężem i synem w urban exploring – urbex.

Comments

comments

35
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...