Kärcher pomaga zalanemu schronisku w Wadowicach

Informacja Prasowa - 28.05.2019
281

Kärcher pomaga zalanemu schronisku w Wadowicach

W zeszłym tygodniu w wyniku ulewnych opadów doszło do przerwania wału i zalania Schroniska „Czekadełko” w Wadowicach nieopodal Mielca. Zwierzęta udało się ewakuować i zapewnić im schronienie w innych schroniskach, również w domach prywatnych.  W pomoc bowiem włączyło się bardzo wiele firm i osób. Wśród nich znalazł się także Kärcher. 

Firma 28 maja 2019 przekazała Schronisku „Czekadełko” sprzęt, który pozwoli opiekunom zwierząt  uporać się z zanieczyszczeniami po zalaniu. Dyrektor Kärcher w Polsce, Jacek Olko tak skomentował tę decyzję:

-Dotarła do nas informacja, że zalanemu schronisku W Wadowicach  potrzebny jest sprzęt czyszczący. Bez chwili wahania zdecydowaliśmy o przekazaniu urządzenia wysokociśnieniowego, które pomoże przywrócić schronisko do stanu umożliwiającego kontynuowanie opieki nad zwierzętami. Jestem przekonany, że maszyna będzie dobrze służyć palcówce przez długi czas, także w mniej dramatycznych okolicznościach do regularnych porządków.

 

Przekazany HDS 5/15 U Kärcher, to wysokociśnieniowe urządzenie z podgrzewaniem wody o zwartej konstrukcji, charakteryzujące się dużym stopniem mobilności. Dzięki gorącej wodzie skutecznie i szybko usuwa nawet wyjątkowo uporczywe zabrudzenia dobrze radząc sobie zarówno z grubą warstwą zaschniętego błota jak i tłustymi czy oleistymi zanieczyszczeniami.

Wraz z urządzeniem firma Kärcher Polska przekazała także w pełni biodegradowalne i bezpieczne środki czyszczące do mycia pomieszczeń, w których mieszkają zwierzaki. Eksperci Kärcher przeszkolili też pracowników schroniska w zakresie obsługi urządzenia.

Comments

comments

281
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...