Kärcher Diamentem Forbesa 2019

Informacja Prasowa - 05.06.2019
206

Kärcher Diamentem Forbesa 2019

W prestiżowym, organizowanym przez redakcję miesięcznika Forbes, konkursie Kärcher został wyróżniony tytułem Diamentu “Forbesa” 2019. Firma po raz kolejny znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju.

Po raz drugi już firmę wyróżniono w tym roku w najbardziej prestiżowej kategorii firm dużych, o przychodach przewyższających 250 mln złotych. W tym roku krakowska firma zajęła wysokie 11 miejsce w województwie małopolskim oraz 156 w kraju. Firma Kärcher obchodziła w zeszłym roku jubileusz 25  – lecia obecności na polskim rynku. Ten fakt firma uświetniła organizując prospołeczną akcję czyszczenia ulic w trzech polskich miastach: Warszawie, Kołobrzegu i Krakowie. Akcja nosiła nazwę „Czysta przestrzeń – wspólna sprawa”. Kładła nacisk na edukację i promowanie postaw ekologicznych i prozdrowotnych oraz na takie zagrożenia jak zapylenie, smog czy wtórna emisja.

W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. W rankingu są brane pod uwagę tylko te firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim. Dane finansowe brane pod uwagę w tworzeniu listy laureatów tytułu Diamentu Forbesa 2019 dotyczą roku 2017.

 

Comments

comments

206
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...