Kanlux razem z More Bananas dają… więcej światła

Informacja Prasowa - 02.06.2020
123

Kanlux razem z More Bananas dają... więcej światła

Kanlux razem z More Bananas dają… więcej światła

Kanlux, jedna z wiodących europejskich firm sektora oświetleniowego, przedłużyła współpracę z krakowską agencją More Bananas. Specjaliści od marketingu zajmują się mediami społecznościowymi śląskiej marki oraz kampaniami Facebook Ads i Google Ads.

Współpraca między markami trwa od października 2019. Agencja została wyłoniona w przetargu. 

– Długo szukaliśmy agencji, która nie tylko podejdzie do działań holistycznie, ale również wniesie swoje pomysły. W More Bananas znaleźliśmy partnera, który nie tylko kreatywnie podchodzi do współpracy, ale również jest wartością dodaną do wspólnych działań. Codzienna współpraca jest bardzo inspirująca i wielu rzeczy uczymy się od siebie nawzajem. Osoby, które z nami współpracują są z nami w ciągłym kontakcie, co bardzo ułatwia  wspólne działania – mówi Łukasz Kłys, starszy specjalista ds. komunikacji i PR. 

Do zadań More Bananas należy opracowanie strategii komunikacji w social mediach (Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube) oraz prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads i Google Ads.

– Dbamy o wizerunek marki z branży oświetleniowej, sami dużo się przy tym uczymy, chociażby uczestnicząc w warsztatach technicznych. Mieliśmy też okazję odwiedzić Laboratorium Badawcze Kanlux. Robi wrażenie! Współpracę rozpoczynaliśmy od prowadzenia działań na Facebooku, Pintereście i YouTubie. Marka Kanlux wciąż się rozwija. W marcu tego roku powstał profil na Instagramie – mówi Natalia Sikora, social media manager.

Za koordynację działań po stronie agencji odpowiedzialni są: Natalia Sikora (social media manager), Agnieszka Gałczyńska (content manager), Amadeusz Kusibab (performance marketing specialist), ze wsparciem graficznym Moniki Biernat (graphic designer).

– Praca z More Bananas to czysta przyjemność! W Kanlux stawiamy mocno na otwarte i uczciwe relacje. Pracujemy z wieloma podmiotami, agencjami ale cel jest jeden:  rzetelność, uczciwość, a przede wszystkim transparentność naszych działań oraz wzajemne uczenie się. More Bananas to nie tylko zespół fachowców, ale co więcej, zespół serdecznych osób, dla których wzajemny rozwój jest bezwzględnym priorytetem. Dla nas decyzja o rozpoczęciu współpracy z More Bananas była kluczowa a czas pokazał, że trafna. Była naturalną konsekwencją przyjętej strategii i zmian brandingowych, jakie przechodziła i przechodzi nasza marka – mówi Marta Kachniarz, Dyrektor Działu Rozwoju i Marketingu Kanlux.

Marka Kanlux zaczynała jako rodzinna firma z Radzionkowa. Dziś jest liderem w branży oświetleniowej. Oferuje 3500 produktów w 40 krajach świata (spółki znajdują się w Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech, Ukrainie i we Francji). Wszystkie produkty wypuszczane na rynek są dokładnie sprawdzane i kontrolowane w laboratorium badawczym na śląsku. 

Comments

comments

123
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...