Kancelaria Brochwicz i Wspólnicy współpracuje z Hanami Communications

Informacja Prasowa - 15.06.2018
191

Kancelaria Brochwicz i Wspólnicy podjęła współpracę z agencją Hanami Communications.

Kancelaria Brochwicz i Wspólnicy podjęła współpracę z agencją Hanami Communications. Zakres kooperacji obejmuje m.in. doradztwo komunikacyjne i marketingowe oraz działania w sferze digital, w tym w social media.

Hanami Communiactions będzie obsługiwać Kancelarię Brochwicz i Wspólnicy w kanałach tradycyjnych i online, zapewni jej doradztwo komunikacyjne i marketingowe oraz zajmie się pozycjonowaniem eksperckim zespołu Kancelarii.

„Zdajemy sobie sprawę, że świat cały czas oferuje nowe kanały i nowe możliwości komunikacyjne. Prowadząc od lat kancelarię prawną doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zainwestować nasze środki i nasz czas, aby wykorzystać ten stale rosnący potencjał komunikacyjny – dzięki temu nasze kompetencje, wiedza i doświadczenie będą lepiej eksponowane w obiegu informacyjnym” – powiedział mecenas Wojciech Raduchowski-Brochwicz, właściciel Kancelarii Brochwicz i Wspólnicy, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

„Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie to dla nas powód do radości – czujemy dużą satysfakcję z okazanego nam zaufania. Mając wieloletnie doświadczenie i know-how w kreowaniu wizerunku profesjonalistów wierzymy, że współpraca z Kancelarią Brochwicz i Wspólnicy będzie przynosiła nam wszystkim pozytywne skutki” – powiedział Jerzy Ciszewski, założyciel Hanami Communications, pod którego nadzorem prowadzone są działania dla Kancelarii.

 

Nikt wcześniej nie zajmował się działaniami PR dla Kancelarii; umowę podpisano w wyniku rekomendacji, na czas nieokreślony.

 

Comments

comments

191
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...