Kampania mPay z Jakubem Błaszczykowskim weszła w decydującą fazę

Informacja Prasowa - 17.06.2024
232

Kreacja OOH z wizerunkiem Jakuba Błaszczykowskiego widoczna będzie przez najbliższe tygodnie na przystankach komunikacji miejskiej w Krakowie, Katowic

Rozpoczął się kolejny etap kampanii wizerunkowej polskiej superaplikacji finansowej mPay pn. „Płatności Fair-Play” z Jakubem Błaszczykowskim w roli głównej. Od początku czerwca w największych polskich miastach zobaczyć można plakaty OOH z wizerunkiem byłego kapitana reprezentacji Polski, a obecnie ambasadora mPay.

Kreacja OOH z wizerunkiem Jakuba Błaszczykowskiego widoczna będzie przez najbliższe tygodnie na przystankach komunikacji miejskiej w Krakowie, Katowicach, Warszawie oraz Trójmieście. Dodatkowo w połowie czerwca reklamy wideo zostaną wyemitowane w postaci 6-cio sekundowych spotów na platformach Youtube, Facebook, a także na Tik Toku. Łącznie, kampania wizerunkowa ma dotrzeć do około 10 mln odbiorców. Za kreację artystyczną odpowiedzialna jest agencja reklamowa LVOV, zaś za zakup mediów dom mediowy One-house.

Celem tego etapu kampanii jest zbudowanie świadomości marki mPay wśród wszystkich użytkowników. Chcemy dotrzeć do potencjalnych odbiorców, osób, które mogą skorzystać z licznych funkcji mPay na co dzień, także do tych, którzy jeszcze nie znają naszej aplikacji. mPay jest wielowymiarowy i dopasowany do potrzeb każdego z nas. Już teraz z możliwości jakie daje apka korzysta ponad 1.5 mln Polek i Polaków – mówi Jarosław Grzesica, odpowiedzialny za strategię marki mPay.

 

Wiodącą przewagą konkurencyjną mPay jest fakt, iż aplikacja łączy w sobie wiele różnych przydatnych funkcjonalności, takich jak, chociażby możliwość dokonywania wewnętrznych bezpłatnych przelewów między portmonetkami, możliwość zakupu biletów komunikacyjnych czy planowania podróży. Elementem dopełniającym ekosystem płatniczy aplikacji jest karta debetowa Visa mPay, dzięki której użytkownicy mogą szybko i wygodnie dokonywać płatności w każdej codziennej sytuacji. Karta Visa mPay może być zamawiana wprost z poziomu aplikacji, w formie wirtualnej oraz fizycznej.

 

Kampania wizerunkowa pn. „Płatności Fair-Play” z Jakubem Błaszczykowskim jest ważną częścią długofalowej strategii wizerunkowej marki mPay, której nowym podpisem zostało hasło „Zawsze z Tobą”. mPay wprowadził także zmienioną identyfikację wizualną. Zaktualizowana i odświeżona szata graficzna oraz logotyp mają być pierwszym etapem przemian aplikacji. Spółka podjęła bowiem strategiczną decyzję o optymalizacji interfejsu pod kątem wymagań współczesnych użytkowników.

Efektem tych wszystkich działań mają być zwiększona aktywność obecnych użytkowników aplikacji oraz zwiększone zainteresowanie nowych użytkowników.

Comments

comments

232
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...