Kamila Biedrzycka i dr Mirosław Oczkoś w „Nocnej zmianie”.

Informacja Prasowa - 12.06.2024
137

„Super Express” z nowym, wieczornym formatem wideo na żywo

Ostre komentarze, wnikliwe analizy, telefony i opinie widzów bez cenzury. „Nocna zmiana. Biedrzycka & Oczkoś” to nowy format wideo „Super Expressu”, którego premiera odbędzie się 12 czerwca, o godz. 21:00 na kanale „Super Expressu”, na YouTube oraz na stronie głównej se.pl. Program na żywo poprowadzą dziennikarka „Super Expressu”Kamila Biedrzycka i dr Mirosław Oczkoś, specjalista ds. kreowania wizerunku.

– Będzie mocno, bardzo mocno, ekstremalnie mocno! – zapowiadają autorzy programu.

Nowy format wideo „Super Expressu” będzie rozrywką bez znieczulenia. W każdą środę o godz. 21:00 w „Nocnej zmianie” Kamila Biedrzycka i dr Mirosław Oczkoś będą komentować bieżące wydarzenia polityczne, tłumaczyć zachodzące zmiany i dzielić się opiniami na najważniejsze tematy. Będą więc mocne komentarze, odważne opinie i cięte riposty. Wielkie emocje gwarantowane! A wszystko to w nowoczesnej i multimedialnej oprawie oraz nowej – przygotowanej specjalnie z myślą o tym programie – wieczornej scenerii studia.

Ważnym elementem nowego programu „Super Expressu” będą telefony od widzów. To znakomita okazja dla wszystkich oglądających do wyrażenia swojego zdania i podzielenia się nim w programie transmitowanym na żywo.

– Bo „Nocna Zmiana” to także rozmowy z widzami na żywo! 60 minut o pacynkach i kukłach w polityce, o wyznawcach i wielbicielach. Kto ukradł, a kogo politycznie „powiesili” – mówi Kamila Biedrzycka. – A wszystko w sosie bieżących wydarzeń politycznych – zaznacza dziennikarka SE.

Kamila Biedrzycka to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych dziennikarek politycznych w Polsce. Od lat związana jest z „Super Expressem”, w którym prowadzi popularny i ceniony przez widzów poranny format wideo „Express Biedrzyckiej”. Dr Mirosław Oczkoś jest z kolei jednym z najlepszych w kraju ekspertów od kreowania wizerunku. Jest częstym gościem programów publicystycznych, m.in. właśnie „Expressu Biedrzyckiej”. Teraz oboje połączą siły w nowym, wieczornym formacie. To będzie mieszanka wybuchowa!

Program „Nocna zmiana” będzie można oglądać na żywo w każdą środę, o godz. 21:00 na kanale SE na YouTube oraz na stronie głównej se.pl. Zapraszamy!

 

Comments

comments

137
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...