Kamil Grosicki dołączył do drużyny Sport.pl

Informacja Prasowa - 21.06.2017
7

Kamil Grosicki dołączył do drużyny Sport.pl

Kamil Grosicki, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, pomocnik polskiej kadry i angielskiego klubu Hull City, został ambasadorem marki Sport.pl i weźmie udział w kolejnej odsłonie kampanii „Sport.pl to jest Twój live”.

– Chcę awansować na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji i pokazać się z jeszcze lepszej strony niż podczas Euro 2016 – mówi Kamil Grosicki. – Żyję piłką, to moja pasja i praca, podobnie jak dla zespołu Sport.pl. Cenię ich za to, że są tacy jak ja na boisku: szybcy i z fantazją. Szukajcie tam sportowych #turborelacji na żywo, a ja swój #grosik dorzucę jeszcze na boisku – dodaje pomocnik reprezentacji Polski.

Kamil Grosicki w reprezentacji Polski rozegrał już 50 meczów i strzelił 9 goli. To dzięki m.in. jego postawie polska reprezentacja pnie się coraz wyżej w rankingu FIFA, zajmując w tej chwili historyczne 10. miejsce. Kibice biało-czerwonych i trener Adam Nawałka nie wyobrażają sobie drużyny bez „Turbogrosika”.

– Polska reprezentacja jest o krok od awansu do mistrzostw świata, które odbędą się w przyszłym roku w Rosji. W Sport.pl intensywnie szykujemy się do tego wielkiego wydarzenia, dlatego już teraz rozpoczynamy współpracę z piłkarskim ambasadorem. Nasi użytkownicy uwielbiają Kamila Grosickiego. To nie tylko świetny i waleczny piłkarz, ale też barwna postać, która w wielkiej piłce pozostała sobą, idolem bliskim kibicom – mówi Marlena Jezierska, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu Sport.pl.

 

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...