Kalendarium dla ciekawskich?

Jerzy Ciszewski - 27.11.2015
219

Lubisz nowe technologie?  Oto wydarzenia dla Ciebie.

1. InternetBeta, czyli niezwykła konferencja, na której spotkamy przedsiębiorców, blogerów, prawników i programistów w tym samym miejscu. Jednym słowem, wszyscy ci, którzy tworzą wirtualny świat lub są entuzjastami internetu, znajdą miejsce dla siebie. Niezwykle ciekawe prezentacje zarówno ściśle związane z technologiami, np. cyber­zagrożenia, o których opowiadał Krzysztof Surgut­ CEO Data Space, ale wystąpienia również poruszały inne tematy. Jednym z prelegentów bowiem był najmłodszy startupowiec w Polsce, 11­letni Krystian Gontarek, opowiadał o wspieraniu pasji dzieci przez rodziców.

2. Jeśli temat startupów jest Wam znany, powinniście zajrzeć na jedno z największych wydarzeń tego typu, czyli Startup Weekend. Raczkujący przedsiębiorcy, a także ci, którzy odnieśli sukces. Każdy, kto marzy o zrezalizowaniu swojego pomysłu i puszczeniu wodzy fantazji jest mile widziany. Różne edycje tego wydarzenia są organizowany również w innych miastach, temat zatem jest ciągle aktualny, ponieważ entuzjastów nowych rozwiązań w Polsce nie brakuje.

3. Blog Forum Gdańsk i MeetUp, czyli spotkania blogerów i vlogerów. To już pewne, opanowali świat internetu, szturmują telewizję, świat biznesu i jeszcze im mało. To są miejsca, w których dzielą się swoimi przemyśleniami. Inspirują, przyciągają innych, nie tylko widzów, ale i specjalistów. Przykładem jest spotkanie dwóch youtuberek (Arleny Witt i Pauliny Mikuły) z profersorem Bralczykiem, któremu świat internetu wcale nie jest tak obcy jak się wydaje niektórym. Te wydarzenia nie są (wbrew pozorom) tylko dla młodzieży. Każdy człowiek, który odniósł sukces powinien być inspiracją dla innych.

4. Techcamp jest dla tych, którzy naprawdę bardzo mocno interesują się IT, pracują lub rozwijają w tej branży. Graficy, programiści a także pasjonaci będą mieli niepowtarzalną okazję do wymiany swoich doświadczeń, nabycia nowych umiejętności. Na tych spotkaniach do tej pory zjedzono prawie 5 tysięcy kawałków pizzy. Nie można zatem powiedzieć, że ludzie z branży IT są nudni, prawda?

5. For Social Media. Znajdzie się też coś dla specjalistów z działu marketingu internetowego. Same znane twarze. Michał Sadowski, Monika Czaplicka czy Ryan Socash to ludzie, którzy przemawiali w poprzednich edycjach. Miejsce dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę z mediami społecznościowymi, ale i dla przedsiębiorców, praktyków, mistrzów. Mimo, że firmy często organizują webinaria, szkolenia we własnym zakresie, wciąż jest niebywała potrzeba spotkań osób z podobnymi zainteresowaniami. Dlatego właśnie trzeba tam być. Oczywiście jest dużo więcej tego typu wydarzeń, w zestawieniu znalazły się te najbardziej popularne spotkania z poszczególnych dziedzin technologii. Jeśli chcesz być na bieżąco, tutaj znajdziesz cały kalendarz, nie zwlekaj!

Comments

comments

219
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...