K2 przedstawia Usługi Komórkowe UPC

Informacja Prasowa - 18.02.2021
287

K2 przedstawia Usługi Komórkowe UPC

K2 przedstawia Usługi Komórkowe UPC

Agencja kreatywna K2 przygotowała najnowszą odsłonę kampanii dla UPC.

W ramach platformy kreatywnej, z brand hero UPCeuszem w roli głównej, 25 stycznia ruszyła kampania przygotowana przez Agencję K2 (Grupa K2). Tym razem UPCeusz zmienił swój kształt i po raz pierwszy zabrał głos, żeby wypromować usługi komórkowe w UPC.

Nasza platforma kreatywna ewoluuje i jej bohater również wchodzi na kolejny poziom. Usługi komórkowe w UPC to idealny moment, żeby brand hero mógł sobie swobodnie porozmawiać z bliskimimówi Magdalena Banasik, senior copywriter, Agencja K2.

 Rynek usług komórkowych jest silnie konkurencyjny z dużą ilością marek i operatorów. Głównym celem kampanii było zbudowanie świadomości nowej oferty. Dlatego postawiliśmy na wyróżniający, ale bezpośredni komunikat i metaforę, aby odbiorca nie musiał zgadywać, że UPC oferuje usługi komórkowe dodaje Adam Samsel, dyrektor strategii, Agencja K2.

Spot wyreżyserował Bartek Ignaciuk, postprodukcję przygotował Human Ark, a za udźwiękowienie odpowiadało studio Głośno. Działania obejmują również kampanię digitalową i komunikację w mediach społecznościowych. Za zakup mediów odpowiada OMD.

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=-CYCGa4CQu8

Comments

comments

287
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...