K2 Precise dla marki 4Swiss

Informacja Prasowa - 01.07.2021
228

K2 Precise dla marki 4Swiss

K2 Precise dla marki 4Swiss

K2 Precise (Grupa K2) rozpoczyna współpracę z marką 4Swiss – polskim producentem i dystrybutorem m.in. wysokiej klasy sprzętu gospodarstwa domowego. Agencja będzie odpowiedzialna za działania mające na celu wsparcie sprzedaży w kanale online.

 – Współpraca z K2 Precise to milowy krok w rozwoju marki 4Swiss. Wierzymy, że wsparcie ze strony specjalistów Agencji o tak dużym doświadczeniu pozwoli nam osiągać kolejne cele sprzedażowe i wizerunkowe – mówi Eliza Pawełczyk, Marketing Director w 4Swiss.

Zaplanowane przez K2 Precise kampanie w początkowej fazie będą obejmowały obszary social ads (Facebook, Instagram) oraz SEM. Aktywności te skoncentrowane będą na działaniach efektywnościowych, wspierających rozwój e-commerce marki 4Swiss.

Firma 4Swiss powstała w 2014 roku. Zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą detaliczną wysokiej jakości sprzętów AGD i nie tylko. W swojej ofercie posiada m.in. wyciskarki wolnoobrotowe, automatyczne ekspresy do kawy, frytkownice oraz hulajnogi elektryczne. Wyróżnikiem marki jest nowoczesny design, najwyższa jakość wykonania oraz doskonała obsługa klienta.

Comments

comments

228
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...